Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

January 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Warto zobaczyć

Słowenia w pigułce

Słowenia to niewielki zielony kraj w środkowej części Europy położony w otoczeniu Alp, Równin Panońskich, Krasu i Morza Śródziemnomorskiego. W ciągu zaledwie jednego dnia można przechadzać się po górach, delektować śródziemnomorską kuchnią, odkrywać tajemniczy krasowy świat i korzystać z luksusowych zabiegów na bazie leczniczych wód w licznych słoweńskich spa. Niezwykle przyjemne i ciekawe jest również zwiedzanie urokliwych miast i miasteczek, włącznie z Lublaną, uznawaną za jedną z najbardziej zielonych stolic w Europie.

slovenia.onfo

Różnorodność krajobrazu ma swoje odzwierciedlenie także w kulturze i gastronomii. Symbioza ludzi z naturą i zaangażowanie w zrównoważony rozwój służą zachowaniu tej wspaniałej zielonej przystani dla przyszłych pokoleń. Warto również wspomnieć, że Słowenia jest jednym z najbezpieczniejszych krajów na świecie.

Czytaj więcej...

Węgierskie jezioro termalne w Hévíz

Hévíz - to urocze miasteczko położone w południowo zachodniej części Węgier. Międzynarodowe uznanie przyniosły miastu - marka "Tradycyjna Kuracja w Hévíz" oraz jedyny w swoim rodzaju system przetargowy mający na celu poprawę jakości noclegów.

Heviz 1

Europejskie Stowarzyszenie Spa (European Spas Association) w uznaniu dotychczasowych sukcesów na polu odnowy i rozwoju, postanowiło przyznać miastu Hévíz nagrodę w kategorii Innowacyjne Spa i Destynacja Uzdrowiskowa (Innovative Spa & Health Resort Destination).

Czytaj więcej...

Maska Tribord Easybreath = snorkeling bez przeszkód!

Przejrzyste morskie wody, bogactwo form życia, mnogość kolorów... obserwując magię podwodnego świata można spędzić wiele godzin, unosząc się na wodzie.

maska decathlon

Aby było to jeszcze przyjemniejsze, zespół projektowy marki Tribord stworzył Easybreath - pierwszą pełnotwarzową maskę do snorkelingu. Z panoramicznym polem widzenia 180° i możliwością oddychania przez nos odkrywanie i oglądanie morskich cudów stanie się jeszcze bardziej niezwykłe. Parowanie jest całkowicie wyeliminowane dzięki obiegowi powietrza przypominającemu domową klimatyzację.

Czytaj więcej...

Miejskie dzieła sztuki, czyli 5 najciekawszych murali na ulicach polskich miast

Gigantycznie duże, ale też mniejszych rozmiarów, kolorowe, a czasami czarno-białe. Wywołują przeróżne odczucia - od radości, po zdziwienie, czy nawet oszołomienie, często skłaniając odbiorców do refleksji i zadumy.

Mural Warszawa

Murale, bo o nich mowa, zmieniają nasze szare miasta, stając się lokalnym atrakcjami nie tylko dla mieszkańców, ale także dla turystów skłonnych pokonywać wiele kilometrów, aby tylko zobaczyć te miejskie dzieła sztuki.    

Czytaj więcej...

W Dolinie Pałaców i Ogrodów

Jeśli zamiast zagranicznych wojaży preferujecie odkrywanie Polski, a co więcej lubicie góry, zaplanujcie wakacyjną wycieczkę po Dolinie Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej.

Staniszow Palac na wodzie

Ten urokliwy zakątek naszego kraju z pewnością przypadnie do gustu amatorom historii - pełen jest bowiem zabytkowych budowli, prawdziwych perełek architektury i pięknych parków krajobrazowych. A wszystko to w obrębie 100 km2.

Czytaj więcej...

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.