Polecamy książkę

male mroczne klamstwa

Sephora Trend Book

sephora t

Kalendarium

December 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Warto zobaczyć

Węgierskie jezioro termalne w Hévíz

Hévíz - to urocze miasteczko położone w południowo zachodniej części Węgier. Międzynarodowe uznanie przyniosły miastu - marka "Tradycyjna Kuracja w Hévíz" oraz jedyny w swoim rodzaju system przetargowy mający na celu poprawę jakości noclegów.

Heviz 1

Europejskie Stowarzyszenie Spa (European Spas Association) w uznaniu dotychczasowych sukcesów na polu odnowy i rozwoju, postanowiło przyznać miastu Hévíz nagrodę w kategorii Innowacyjne Spa i Destynacja Uzdrowiskowa (Innovative Spa & Health Resort Destination).

Czytaj więcej...

Miejskie dzieła sztuki, czyli 5 najciekawszych murali na ulicach polskich miast

Gigantycznie duże, ale też mniejszych rozmiarów, kolorowe, a czasami czarno-białe. Wywołują przeróżne odczucia - od radości, po zdziwienie, czy nawet oszołomienie, często skłaniając odbiorców do refleksji i zadumy.

Mural Warszawa

Murale, bo o nich mowa, zmieniają nasze szare miasta, stając się lokalnym atrakcjami nie tylko dla mieszkańców, ale także dla turystów skłonnych pokonywać wiele kilometrów, aby tylko zobaczyć te miejskie dzieła sztuki.    

Czytaj więcej...

W Dolinie Pałaców i Ogrodów

Jeśli zamiast zagranicznych wojaży preferujecie odkrywanie Polski, a co więcej lubicie góry, zaplanujcie wakacyjną wycieczkę po Dolinie Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej.

Staniszow Palac na wodzie

Ten urokliwy zakątek naszego kraju z pewnością przypadnie do gustu amatorom historii - pełen jest bowiem zabytkowych budowli, prawdziwych perełek architektury i pięknych parków krajobrazowych. A wszystko to w obrębie 100 km2.

Czytaj więcej...

Maska Tribord Easybreath = snorkeling bez przeszkód!

Przejrzyste morskie wody, bogactwo form życia, mnogość kolorów... obserwując magię podwodnego świata można spędzić wiele godzin, unosząc się na wodzie.

maska decathlon

Aby było to jeszcze przyjemniejsze, zespół projektowy marki Tribord stworzył Easybreath - pierwszą pełnotwarzową maskę do snorkelingu. Z panoramicznym polem widzenia 180° i możliwością oddychania przez nos odkrywanie i oglądanie morskich cudów stanie się jeszcze bardziej niezwykłe. Parowanie jest całkowicie wyeliminowane dzięki obiegowi powietrza przypominającemu domową klimatyzację.

Czytaj więcej...

Bukowina Tatrzańska dla rodziny

Bukowina CasamundoPołożona niedaleko Zakopanego Bukowina cieszy się dużym powodzeniem wśród rodzin z dziećmi. Powstała kilka lat temu nowoczesna stacja narciarska Rusiński, położona ok. 2 km na północ od centrum miejscowości, jest doskonale przygotowana na przyjęcie młodych i początkujących narciarzy.

Można tu znaleźć łagodny stok szkoleniowy, oddzielony od głównej trasy z wolnym wyciągiem orczykowym, babylift, czyli wyciąg dla najmłodszych oraz tor do snowtubingu, czyli lubianych przez dzieci zjazdów na oponach.

Czytaj więcej...

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.