Polecamy książkę

zmierzch tudorow

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

June 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Warto zobaczyć

Pepperkakebyen - Największe piernikowe miasteczko świata!

W Bergen, norweskiej stolicy fiordów co roku powstaje największe piernikowe miasteczko świata. W tym roku Pepperkakebyen - bo tak brzmi norweska nazwa miasta z piernika - obchodzi jubileusz 25-lecia.

PIERNIKOWE MIASTO 1

25 lat z rzędu mieszkańcy, dzieci, instytucje, artyści wspólnie budują skomplikowaną piernikową infrastrukturę. Znajdziemy tu domy, zamki, stacje i linię kolejową, lotnisko, port, autobusy - piernikowe odzwierciedlenie prawdziwego Bergen.

Czytaj więcej...

Węgierskie jezioro termalne w Hévíz

Hévíz - to urocze miasteczko położone w południowo zachodniej części Węgier. Międzynarodowe uznanie przyniosły miastu - marka "Tradycyjna Kuracja w Hévíz" oraz jedyny w swoim rodzaju system przetargowy mający na celu poprawę jakości noclegów.

Heviz 1

Europejskie Stowarzyszenie Spa (European Spas Association) w uznaniu dotychczasowych sukcesów na polu odnowy i rozwoju, postanowiło przyznać miastu Hévíz nagrodę w kategorii Innowacyjne Spa i Destynacja Uzdrowiskowa (Innovative Spa & Health Resort Destination).

Czytaj więcej...

Maska Tribord Easybreath = snorkeling bez przeszkód!

Przejrzyste morskie wody, bogactwo form życia, mnogość kolorów... obserwując magię podwodnego świata można spędzić wiele godzin, unosząc się na wodzie.

maska decathlon

Aby było to jeszcze przyjemniejsze, zespół projektowy marki Tribord stworzył Easybreath - pierwszą pełnotwarzową maskę do snorkelingu. Z panoramicznym polem widzenia 180° i możliwością oddychania przez nos odkrywanie i oglądanie morskich cudów stanie się jeszcze bardziej niezwykłe. Parowanie jest całkowicie wyeliminowane dzięki obiegowi powietrza przypominającemu domową klimatyzację.

Czytaj więcej...

Miejskie dzieła sztuki, czyli 5 najciekawszych murali na ulicach polskich miast

Gigantycznie duże, ale też mniejszych rozmiarów, kolorowe, a czasami czarno-białe. Wywołują przeróżne odczucia - od radości, po zdziwienie, czy nawet oszołomienie, często skłaniając odbiorców do refleksji i zadumy.

Mural Warszawa

Murale, bo o nich mowa, zmieniają nasze szare miasta, stając się lokalnym atrakcjami nie tylko dla mieszkańców, ale także dla turystów skłonnych pokonywać wiele kilometrów, aby tylko zobaczyć te miejskie dzieła sztuki.    

Czytaj więcej...

W Dolinie Pałaców i Ogrodów

Jeśli zamiast zagranicznych wojaży preferujecie odkrywanie Polski, a co więcej lubicie góry, zaplanujcie wakacyjną wycieczkę po Dolinie Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej.

Staniszow Palac na wodzie

Ten urokliwy zakątek naszego kraju z pewnością przypadnie do gustu amatorom historii - pełen jest bowiem zabytkowych budowli, prawdziwych perełek architektury i pięknych parków krajobrazowych. A wszystko to w obrębie 100 km2.

Czytaj więcej...

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.