Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

October 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

OnlyBio - Naturalne rozwiązanie problemów skórnych u dzieci

Rodzicem być. To z pewnością ogromne szczęście a zarazem odpowiedzialność, radość pomieszana z obawami o zdrowie dziecka. Pierwsze słowa, pierwsze kroki, ale także pierwsze nieprzespane noce, kolki i...

onlybio kids

Alergia to swoisty, tragiczny paradoks rozwoju cywilizacji. Chcąc żyć lepiej, wygodniej i zdrowiej - człowiek stworzył sobie i swoim dzieciom piekło w postaci alergii... Ucieczka przed cywilizacją nie jest niestety możliwa, możemy natomiast złagodzić przykre dolegliwości z niej wynikające - wybierając produkty do pielęgnacji ciała i domu, bazujące na naturalnych, łagodnych składnikach.

Laboratorium Naturella w trosce o delikatną, skłonną do alergii skórę najmłodszych opracowało linię kosmetyków hipoalergicznych. W jej skład wchodzą:


Hipoalergiczny żel do mycia ciała dla dzieci OnlyBio,
Hipoalergiczny płyn do kąpieli dla dzieci OnlyBio,
Hipoalergiczna pianka do mycia dla dzieci OnlyBio,
Hipoalergiczny szampon dla dzieci OnlyBio.

Wszystkie produkty zawierają przynajmniej 99,55% składników pochodzenia naturalnego. Ich receptury zostały dostosowane do skóry dzieci z objawami atopowego zapalenia, uczuleniami alergicznymi lub skłonnością do podrażnień.

Wyróżnikiem wszystkich produktów marki OnlyBio jest wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku, która skutecznie i delikatnie myje skórę i włosy, oraz działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, łagodzą podrażnienia i pobudzają produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Delikatny olej z rzepaku uelastycznia naskórek i chroni go przed działaniem środowiska zewnętrznego.

Kosmetyki hipoalergiczne dla najmłodszych nie zawierają barwników oraz olejków i substancji zapachowych mogących wywołać podrażnienia i alergie. Ponadto pozbawione są takich niepożądanych substancji jak SLS, SLES, PEG, parabeny, silikony, parafiny itp.. Są całkowicie wegańskie i biodegradowalne.

Dziecięce produkty hipoalergiczne OnlyBio dostępne są na https://onlybioonlyeco.com oraz w wybranych sklepach ekologicznych i drogeryjnych.

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.