Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

October 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Opaski Bluon.me

Wakacje to czas, w którym notuje się najwięcej zaginięć dzieci. Pochłonięci widokiem nowych miejsc, krajobrazów i innych atrakcji możemy się nawet nie zorientować, kiedy maluch zniknie z zasięgu naszego wzroku. Dbając o bezpieczeństwo najmłodszych, firma Bluon wprowadziła do sprzedaży bransoletki pozwalające w łatwy i szybki sposób ich zlokalizować.

opaska bluon.me

Ten niepozorny gadżet to prawdziwy must have każdego dziecka zapewniający spokój rodzicom i gwarantujący beztroski letni wypoczynek.

Jak działa opaska Bluon.me? Po założeniu bransoletki należy ją zsynchronizować ze swoim komputerem lub smartfonem, wchodząc na podaną na opasce stronę. W przypadku telefonów komórkowych z aktywowaną technologię NFC - wystarczy zbliżyć go do opaski z odblokowanym ekranem. Niepotrzebna jest żadna aplikacja, tylko połączenie z internetem dostępne na dowolnym urządzeniu stacjonarnym lub przenośnym. Konfiguracja trwa kilka sekund. Bransoletka nie wymaga żadnej konserwacji: nie potrzebuje baterii, karty SIM czy opłaty abonamentowej. Co zrobić, gdy dziecko się zgubi?

W przypadku zaginięcia zbliżenie bransoletki do jakiegokolwiek telefonu spowoduje uruchomienie alertu - na wszystkie połączone z opaską urządzenia zostanie wysłana informacja o dokładnej lokalizacji zagubionego dziecka, a wraz z nią najkrótsza trasa dojazdu. Dodatkowo, jeśli w pobliżu znajduje się jedna z ponad pięćdziesięciu tysięcy kamer internetowych na świecie, za pomocą strony Safeguard można sprawdzić w czasie rzeczywistym, co dzieje się w miejscu pobytu naszego malucha.

opaska bluon.me 1

Opaski bluon.me są wodoodporne, co znacznie ułatwia ich utrzymanie w czystości, i dostępne w sześciu wersjach kolorystycznych. Na każdej z nich znajduje się charakterystyczny czarny pasek, który działa podobne jak chińska akupresura, dzięki czemu opaski mogą dodatkowo zapobiegać np. chorobie lokomocyjnej. Rozmiar bransoletek jest uniwersalny, odpowiedni zarówno dla dzieci w pierwszym, jak i dwunastym roku życia. Na odwrocie znajduje się instrukcja obsługi w języku angielskim, co zapewni dziecku bezpieczeństwo również podczas wczasów za granicą.


Opaski Bluon.me cieszą się bardzo dużą popularnością na południu Europy. Trafiły już do dziesiątek tysięcy rodzin i pomogły odnaleźć wiele dzieci we Włoszech i Hiszpanii. Z powodzeniem sprawdzają się także w przypadkach poszukiwań zaginionych osób starszych czy zwierząt. Można je zamówić na stronie producenta www.bluon.shop/pl.

Zadbaj o bezpieczeństwo tych, których kochasz najbardziej!

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.