Polecamy książkę

zmierzch tudorow

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

July 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Hamleys - Zima pełna zabawy!

Hu, hu, ha nie taka zima zła. Najważniejsze aby codziennie dbać o dobry humor i zabawę. Wspólne spędzanie czasu całej rodziny to podstawa do podtrzymania więzi i umiejetności wspólnej zabawy. Jeżeli chcecie spróbować nowych wrażeń i poczuć się jak w bajce to warto przekroczyć progi sklepu Hamleys.

hameleys

Nie dajcie się zwieść, Hamleys to nie jest zwykły sklep. To miejsce, w którym każdy może poczuć się jak w krainie zbudowanej z dziecięcych marzeń. Dla wszystkich, którzy chcieliby jak Alicja odwiedzić Krainę Czarów polecamy przejście przez Lustrzany Labirynt. Jeden krok i znajdujecie się w magicznym świecie, pełnym kolorowych świateł i laserów.

 

Niezwykłe wizualizacje sprawiają, że trafienie do wyjścia to prawdziwe wyzwanie nie tylko dla najmłodszych. Na mecie znajdziecie salę pełną luster, gdzie do woli możecie śmiać się ze swoich karykaturalnych odbić. Wielka głowa czy krótkie nóżki, wypróbujcie wszystkie możliwe opcje.

Kiedy uda się Wam dotrzeć do końca labiryntu kolejnym przystankiem może być tor wyścigowy. Wystarczy wybrać ulubiony model auta i złapać za kierownicę. Komu pierwszemu uda się dotrzeć do mety? Przed rozpoczęciem ustalcie wspólnie co otrzyma zwycięzca waszej wesołej rywalizacji, to sprawi, że będzie jeszcze więcej adrenaliny. Organizacja rodzinnego wyścigu nigdy nie była prostsza.

Kolejne kroki zależą od Waszych zainteresowań. Na miłośników muzyki czeka wielki fortepian. Ale uwaga, na te klawisze będziecie musieli wskoczyć. Sprawdźcie czy uda się wam zagrać jakąś melodię. Na tych, którzy lubią wodne eksperymenty w pogotowiu czeka Wodny Świat. To idealna okazja do odpowiedzenia na pytania najmłodszych i najbardziej ciekawskich dzieci. Jak działa wir wodny? Ile siły potrzebuje młyn aby poruszał wodą? Czy można wykorzystać nurt wody aby sterować małymi łódeczkami? Maluchy znajdą odpowiedzi same!

Różnorodność aktrakcji sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Mała księżniczka, fan samochodów, szalony naukowiec czy klockowy konstruktor. Każdy odnajdzie tu swoją sekcję.To samo dotyczy zabawek!


Oryginalne zabawki Hamleys

Uwielbiacie zdalnie sterowane autka, drony czy helikoptery? Możecie wypróbować niezwykłe modele najnowszych wehikułów. Znajdziecie tu prawdziwe oryginały jeżeli chodzi o loty nad ziemią. My Mystery UFO czy LED HELIBALL - to coś co pokochacie od pierwszego wejrzenia! Niezwykłe kształty i efekty sprawią, że nie oderwiecie od nich oczu.

Niektórzy lubią spedzać czas na kreatywnych zajęciach i realizować się artystycznie. Kolorowanki i rysunki nabiorą zupełnie innego charakteru gdy wypełnicie je magicznymi flamastrami Magic Colours. Każdy zestaw daje niepowtarzalny efekt. Nakładanie jasnych kolorów na ciemne czy napisy 3D, na cokolwiek się zdecydujesz ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

To dobiero początek niezwykłości. Na każdym kroku czekają na was pluszowe zwierzątka, lalki, autka, klocki czy gry dla całej rodziny. Oryginalne zabawki marek Hamleys to prawdziwe perełki, których nie znajdziecie w żadnym innym miejscu.

 

Warszawa - Galeria Północna- Hamleys

Sklep czynny codziennie od 10:00 do 22:00

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.