Polecamy książkę

zmierzch tudorow

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

June 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Philips Avent przedstawia nowe kubeczki niekapki!

Kubki niekapki Philips Avent wspomagają rozwój dziecka, ułatwiając mu naukę samodzielnego picia w sposób bezpieczny i wygodny dla rodziców - bez przeciekania i niepotrzebnych plam! Teraz dostępne są dwa nowe wzory kubeczków - Krab i Żaba.

avent niekapek 1

Twój maluszek się rozwija i staje coraz samodzielniejszy, w czym Ty możesz mu pomagać, dobierając odpowiednie produkty, które w bezpieczny sposób ułatwią mu zdobywanie nowych umiejętności. Jednym z takich akcesoriów jest kubeczek do nauki samodzielnego picia stanowiący doskonały sposób na łagodne rozstanie z butelką.

Warto zdecydować się na kubek niekapek Philips Avent wyposażony w specjalny, zgłoszony do opatentowania zaworek, który sprawia, że płyn wypływa z naczynia tylko wtedy, gdy dziecko z niego pije. Kubki niekapki Philips Avent gwarantują 100% szczelność. Zachęcając więc dziecko do nauki samodzielnego picia nie musisz się już obawiać, że odtąd skazana będziesz na ciągłe ścieranie rozlanego soczku lub mleka. Co z kolei ważne dla bezpieczeństwa dziecka, odporny na gryzienie ustnik zaprojektowano tak, by maluszek nie musiał nadmiernie odchylać głowy podczas picia - jego szyja pozostanie w naturalnej pozycji. W dodatku uchwyty kubka treningowego pomagają dziecku trzymać kubek i pić samodzielnie. Uchwyty nie tylko mają kształt dostosowany do małych rączek, ale także są gumowane, co zapewnia lepszy chwyt. Odtąd Twoja dorastająca pociecha może cieszyć się większą ilością ulubionych napojów, a Ty możesz być spokojna nie tylko o jego rozwój, ale też czystość ubranek!

avent niekapek 2

Kubek niekapek oprócz nauki samodzielnego picia, sprawdzi się także podczas spacerów i podroży, np. podczas jazdy w samochodzie czy samolocie. Ochronna higieniczna nasadka sprawia, że ustnik kubka jest zawsze czysty - w domu i w podróży.

Teraz możesz wybrać nowy wesoły wzór kubka niekapka - Żabę lub Kraba i w dodatku wymyślić dla maluszka wciągającą zabawę np., że krab próbuje złapać rybkę, a żaba - muchę. Jeszcze przyjemniejsza nauka samodzielnego picia zapewniona!

Rekomendowana cena kubka niekapka SCF753/04 wynosi 49 zł

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.