Polecamy książkę

zmierzch tudorow

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

June 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Szczoteczka Philips Sonicare For Kids z funkcją Bluetooth

Nie wszystkie dzieci lubią szczotkować zęby, a już na pewno większość nie poświęca tej czynności należytego czasu. Jak przekonać dziecko do dłuższego i dokładniejszego mycia zębów? Jak sprawić, aby mycie zębów nie było przykrym obowiązkiem, ale miłą zabawą?

PHILIPS SZCZOTECZKA 1

Wypróbuj nową szczoteczkę Philips Sonicare For Kids z funkcją Bluetooth™, która współpracuje z interaktywną, bezpłatną aplikacją zaprojektowaną specjalnie dla dzieci i pomaga im lepiej i dłużej szczotkować zęby. Dzieci świetnie się bawią, ucząc się przy tym dobrych nawyków mycia zębów, które zapamiętają na całe życie.

Aplikacja jest synchronizowana ze szczoteczką soniczną Philips Sonicare For Kids Twojego dziecka, dzięki czemu pomaga mu podczas zabawy dowiedzieć się więcej o higienie jamy ustnej. Nauczyciel szczotkowania stawia przed dziećmi wyzwania dotyczące dłuższego i lepszego szczotkowania. Każda sesja rozpoczyna się od wizualizacji z prawidłowymi technikami szczotkowania, a monitor postępu w aplikacji śledzi ogólną skuteczność. Dzieci uczą się poprzez zabawę, a rodzice mogą sprawdzić, jakie postępy robią ich pociechy.

PHILIPS SZCZOTECZKA 2PHILIPS SZCZOTECZKA 3

Wybierając szczoteczkę Sonicare For Kids, pomagasz dziecku prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej i dajesz szansę na zdrowe zęby. Szczoteczka Philips Sonicare For Kids jest o aż do 75% skuteczniejsza niż manualne szczoteczki, co w połączeniu z edukacyjną aplikacją i dłuższym czasem szczotkowana sprawia, że kolejne kontrolne wizyty u dentystów skończą się pomyślnie

Szczoteczka Philips Sonicare for Kids dokładnie myje nawet w trudno dostępnych miejscach. Posiada funkcje i programy przyjazne dla dziecka. Program delikatny jest dla młodszych, a program regularny dla starszych dzieci. Wbudowany zegar KidTimer wskazuje prawidłowy, 2 minutowy czas mycia, zalecany przez dentystów. Radosne melodyjki KidPacer sygnalizują czas zmiany miejsca szczotkowania, aby wszystkie zęby zostały umyte. Atrakcyjne, wymienne naklejki na rączkę szczoteczki pozwalają zmieniać wygląd szczoteczki.


Szczoteczka Philips Sonicare for Kids przenaczona jest dla dzieci w wieku 3-10 lat i jest dostępna od kwietnia w rekomendowanej cenie detalicznej 269 zł

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.