Polecamy książkę

zmierzch tudorow

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

April 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Świat Dziecka

Podwórko Talentów NIVEA 2019

Ruszyła 5 edycja akcji Podwórko Talentów NIVEA. W tym roku marka wybuduje kolejne 20 wyjątkowych, edukacyjnych placów zabaw, dzięki którym dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty.

Podworko NIVEA 19

Dzięki działaniom marki w Polsce powstało już 120 Podwórek NIVEA, na których każdego dnia dzieci kreatywnie spędzają czas.

Czytaj więcej...

Podwórko Talentów NIVEA

Podwórko Talentów NIVEA to jedna z największych akcji społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce. Celem akcji jest budowa miejsc, które pomogą dzieciom odkrywać ich pasje, zainteresowania i rozwijać drzemiące w nich talenty. Im wcześniej dziecko znajdzie coś, w czym jest dobre, tym lepiej.

nivea 11

W tym roku organizowana jest już druga edycja konkursu. O tym, jak wielkim sukcesem okazała się zeszłoroczna edycja świadczą uśmiechy na twarzach, obecnych na wtorkowej konferencji dzieci ze szkoły podstawowej w Uwielinach, które w zeszłym roku zdobyły wymarzone Podwórko Talentów. Dzisiaj, dzieci mają własną telewizję internetową, a na Podwórku odkrywają swoje pasje.

Czytaj więcej...

Reima - profesjonalny system odzieży warstwowej dla dzieci

Od ponad 70 lat surowy klimat Finlandii jest dla marki Reima inspiracją do tworzenia odzieży, która towarzyszyła będzie najmłodszym w czasie aktywności na świeżym powietrzu o każdej porze roku.

reima

Najnowsza, jesienno-zimowa kolekcja wiodącego producenta dziecięcej odzieży outdoorowej, oparta jest na koncepcji warstwowej, pozwalającej na optymalne dopasowanie ubioru do panujących warunków atmosferycznych.

Czytaj więcej...

Hamleys - Zima pełna zabawy!

Hu, hu, ha nie taka zima zła. Najważniejsze aby codziennie dbać o dobry humor i zabawę. Wspólne spędzanie czasu całej rodziny to podstawa do podtrzymania więzi i umiejetności wspólnej zabawy. Jeżeli chcecie spróbować nowych wrażeń i poczuć się jak w bajce to warto przekroczyć progi sklepu Hamleys.

hameleys

Nie dajcie się zwieść, Hamleys to nie jest zwykły sklep. To miejsce, w którym każdy może poczuć się jak w krainie zbudowanej z dziecięcych marzeń. Dla wszystkich, którzy chcieliby jak Alicja odwiedzić Krainę Czarów polecamy przejście przez Lustrzany Labirynt. Jeden krok i znajdujecie się w magicznym świecie, pełnym kolorowych świateł i laserów.

Czytaj więcej...

Deichmann - Back to school

Powrót do powakacyjnej codzienności nie musi być wcale tak trudny, jak się wydaje! Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz skompletować wyprawkę dla swojej pociechy - koniecznie zobacz co proponuje marka Deichmann.

deichmann1

Kolorowe i wygodne obuwie oraz pojemne plecaki z pewnością świetnie sprawdzą się nie tylko na szkolnych korytarzach.

Czytaj więcej...

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.