Polecamy książkę

zmierzch tudorow

Sephora Trend Report

sephora

Kalendarium

February 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Świat Dziecka

Podwórko Talentów NIVEA

Podwórko Talentów NIVEA to jedna z największych akcji społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce. Celem akcji jest budowa miejsc, które pomogą dzieciom odkrywać ich pasje, zainteresowania i rozwijać drzemiące w nich talenty. Im wcześniej dziecko znajdzie coś, w czym jest dobre, tym lepiej.

nivea 11

W tym roku organizowana jest już druga edycja konkursu. O tym, jak wielkim sukcesem okazała się zeszłoroczna edycja świadczą uśmiechy na twarzach, obecnych na wtorkowej konferencji dzieci ze szkoły podstawowej w Uwielinach, które w zeszłym roku zdobyły wymarzone Podwórko Talentów. Dzisiaj, dzieci mają własną telewizję internetową, a na Podwórku odkrywają swoje pasje.

Czytaj więcej...

Hamleys - Zima pełna zabawy!

Hu, hu, ha nie taka zima zła. Najważniejsze aby codziennie dbać o dobry humor i zabawę. Wspólne spędzanie czasu całej rodziny to podstawa do podtrzymania więzi i umiejetności wspólnej zabawy. Jeżeli chcecie spróbować nowych wrażeń i poczuć się jak w bajce to warto przekroczyć progi sklepu Hamleys.

hameleys

Nie dajcie się zwieść, Hamleys to nie jest zwykły sklep. To miejsce, w którym każdy może poczuć się jak w krainie zbudowanej z dziecięcych marzeń. Dla wszystkich, którzy chcieliby jak Alicja odwiedzić Krainę Czarów polecamy przejście przez Lustrzany Labirynt. Jeden krok i znajdujecie się w magicznym świecie, pełnym kolorowych świateł i laserów.

Czytaj więcej...

Deichmann - Back to school

Powrót do powakacyjnej codzienności nie musi być wcale tak trudny, jak się wydaje! Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz skompletować wyprawkę dla swojej pociechy - koniecznie zobacz co proponuje marka Deichmann.

deichmann1

Kolorowe i wygodne obuwie oraz pojemne plecaki z pewnością świetnie sprawdzą się nie tylko na szkolnych korytarzach.

Czytaj więcej...

Reima - profesjonalny system odzieży warstwowej dla dzieci

Od ponad 70 lat surowy klimat Finlandii jest dla marki Reima inspiracją do tworzenia odzieży, która towarzyszyła będzie najmłodszym w czasie aktywności na świeżym powietrzu o każdej porze roku.

reima

Najnowsza, jesienno-zimowa kolekcja wiodącego producenta dziecięcej odzieży outdoorowej, oparta jest na koncepcji warstwowej, pozwalającej na optymalne dopasowanie ubioru do panujących warunków atmosferycznych.

Czytaj więcej...

Philips Avent przedstawia nowe kubeczki niekapki!

Kubki niekapki Philips Avent wspomagają rozwój dziecka, ułatwiając mu naukę samodzielnego picia w sposób bezpieczny i wygodny dla rodziców - bez przeciekania i niepotrzebnych plam! Teraz dostępne są dwa nowe wzory kubeczków - Krab i Żaba.

avent niekapek 1

Twój maluszek się rozwija i staje coraz samodzielniejszy, w czym Ty możesz mu pomagać, dobierając odpowiednie produkty, które w bezpieczny sposób ułatwią mu zdobywanie nowych umiejętności. Jednym z takich akcesoriów jest kubeczek do nauki samodzielnego picia stanowiący doskonały sposób na łagodne rozstanie z butelką.

Czytaj więcej...

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.