Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

January 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Świat Dziecka

OnlyBio - Naturalne rozwiązanie problemów skórnych u dzieci

Rodzicem być. To z pewnością ogromne szczęście a zarazem odpowiedzialność, radość pomieszana z obawami o zdrowie dziecka. Pierwsze słowa, pierwsze kroki, ale także pierwsze nieprzespane noce, kolki i...

onlybio kids

Alergia to swoisty, tragiczny paradoks rozwoju cywilizacji. Chcąc żyć lepiej, wygodniej i zdrowiej - człowiek stworzył sobie i swoim dzieciom piekło w postaci alergii... Ucieczka przed cywilizacją nie jest niestety możliwa, możemy natomiast złagodzić przykre dolegliwości z niej wynikające - wybierając produkty do pielęgnacji ciała i domu, bazujące na naturalnych, łagodnych składnikach.

Czytaj więcej...

Opaski Bluon.me

Wakacje to czas, w którym notuje się najwięcej zaginięć dzieci. Pochłonięci widokiem nowych miejsc, krajobrazów i innych atrakcji możemy się nawet nie zorientować, kiedy maluch zniknie z zasięgu naszego wzroku. Dbając o bezpieczeństwo najmłodszych, firma Bluon wprowadziła do sprzedaży bransoletki pozwalające w łatwy i szybki sposób ich zlokalizować.

opaska bluon.me

Ten niepozorny gadżet to prawdziwy must have każdego dziecka zapewniający spokój rodzicom i gwarantujący beztroski letni wypoczynek.

Czytaj więcej...

Podwórko Talentów NIVEA 2019

Ruszyła 5 edycja akcji Podwórko Talentów NIVEA. W tym roku marka wybuduje kolejne 20 wyjątkowych, edukacyjnych placów zabaw, dzięki którym dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty.

Podworko NIVEA 19

Dzięki działaniom marki w Polsce powstało już 120 Podwórek NIVEA, na których każdego dnia dzieci kreatywnie spędzają czas.

Czytaj więcej...

Niezwykle modne i wygodne lato z 5.10.15!

W tym roku wakacyjny klimat został przemycony na ubraniach m.in. dzięki soczystym i energetycznym kolorom, które pojawiają się na ubrankach dla każdego dziecka.

51015 4

Zostały one stonowane delikatnymi akwarelowymi barwami. Lato to czas przygód i zabawy, dlatego nasi projektanci zadbali o to, by było nie tylko modnie, ale także swobodnie. Witaj beztrosko!

Czytaj więcej...

Podwórko Talentów NIVEA

Podwórko Talentów NIVEA to jedna z największych akcji społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce. Celem akcji jest budowa miejsc, które pomogą dzieciom odkrywać ich pasje, zainteresowania i rozwijać drzemiące w nich talenty. Im wcześniej dziecko znajdzie coś, w czym jest dobre, tym lepiej.

nivea 11

W tym roku organizowana jest już druga edycja konkursu. O tym, jak wielkim sukcesem okazała się zeszłoroczna edycja świadczą uśmiechy na twarzach, obecnych na wtorkowej konferencji dzieci ze szkoły podstawowej w Uwielinach, które w zeszłym roku zdobyły wymarzone Podwórko Talentów. Dzisiaj, dzieci mają własną telewizję internetową, a na Podwórku odkrywają swoje pasje.

Czytaj więcej...

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.