Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

September 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Wrangler ICONS

Dreszcz emocji, podekscytowany tłum, potęga muzyki. Historia Wrangler od zawsze przeplatała się z największymi artystami sceny muzycznej.

Wrangler ICONS 1


Zainspirowani ich twórczością i charyzmą projektanci marki Wrangler stworzyli kolekcję ICONS, a w niej sześć legendarnych fasonów w nowoczesnej odsłonie.


Marka Wrangler narodziła się w roku 1947 w odpowiedzi na potrzeby rynku odzieży dla kowbojów. Kolejne dwie dekady to czas rewolucji kulturowej, w której Wrangler miał swój udział. Praktyczna odzież robocza szybko zyskała popularność w gronie młodych ludzi. Stworzone dla jeźdźców rodeo i ranczerów ubrania o autentycznym amerykańskim charakterze podbiły serca pionierów i gwiazd muzyki rockowej, by z czasem wyznaczyć niepowtarzalny styl.

Wrangler ICONS 2


Kolekcja ICONS jest ukłonem w stronę dziedzictwa marki, ale jednocześnie patrzy w przyszłość i odpowiada na aktualne potrzeby klientów dzięki zastosowanym wykończeniom i innowacjom. Sylwetki są bardziej dopasowane i zgrabne, ale pozostają wierne oryginałom. Zaawansowane metody farbowania pozwoliły natomiast uzyskać autentycznie wyglądające efekty kilkuletniego znoszenia w ponadczasowym stylu.

Kolekcja ICONS to ubrania, których poszukują prawdziwi entuzjaści denimowych perełek. Fasony, które mają za sobą długą historię i były noszone przez największe legendy. Od teraz są dostępne dla każdego - zaprojektowane tak, by sprostać aktualnym trendom i trwać w doskonałym stanie przez lata.

Wrangler ICONS 3


Kolekcja Wrangler ICONS została uszyta z bawełny w 20% pochodzącej z recyklingu. Znajdziecie w niej między innymi kurtkę 124MJ, uznawaną za pierwowzór kurtki denimowej, oraz koszulę western 27MW, stworzoną z myślą o kowbojach, która szybko podbiła serca gwiazd rocka. Pojawią się również dżinsy 11MWZ - pierwszy oryginalny fason slim stworzony specjalnie dla kowbojów. Przygotowano również nową odsłonę modelu z lat 50. dla kobiet, który przypomni o uroku Marilyn Monroe i przywoła ducha tamtych kolorowych lat.
To właśnie dzięki tym fasonom Wrangler zyskał status kultowej marki denimowej. Kolekcja ICONS przywoła ich długą historię oraz artystów, którzy rozsławili je na całym świecie.

***

Londyn, Austin, Bangkok, Santiago de Chile oraz Buenos Aires będą gospodarzami pierwszej globalnej kampanii reklamowej Wrangler. Jej integralną częścią jest film, będący prawdziwym hołdem złożonym wybitnym muzykom, który prezentuje wpływ kultowej marki denimowej jaką jest Wrangler na światową scenę muzyczną. Od rocka przez hip-hop po bliskie sercu Wrangler rytmy muzyki country - kampania skupia się na kreatywności, miłośnikach muzyki oraz pamiętnych momentach zapisanych w jej historii.
Ścieżka dźwiękowa jest remiksem utworu „Atomic” zespołu Blondie przygotowanym przez brytyjskiego producenta i wokalistę Lil Silvę. To również ukłon w stronę Debbie Harry, która w latach 70. była wielką miłośniczk denimu Wrangler. Nie ona jedna! Legendy sceny muzycznej takie jak Mick Jagger, John Lennon czy Bob Marley również mieli swoje ulubione ubrania Wrangler. Kultowe fasony marki, trzy dla kobiet i trzy dla mężczyzn, pojawią się teraz w nowej odsłonie.

 

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.