Polecamy książkę

zmierzch tudorow

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

May 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Ekologia zaklęta w butelkach Klean Kanteen

Mija 10 lat od sprzedaży pierwszego produktu Klean Kanteen. Od początku założeniem firmy było, by dać ludziom alternatywę dla mających szkodliwy wpływ na zdrowie plastikowych opakowań.

KLEAN KANTEEN 2

Termosy i butelki Klean Kanteen są wolne od Bisfenolu A (BPA) oraz innych toksycznych substancji. Pokryte są pięknie wyglądającą, wolną od ołowiu farbą akrylową. Produkowane są ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Firma jest członkiem 1% For the Planet oraz Green America oraz certyfikowanym partnerem ISO 9001/ISO14001, Certified B Corporation oraz programu Green Shipping.

O ile na świecie świadomość ekologiczna, związana z ochroną naszej planety oraz zdrowia po 10 latach istnienia Klean Kanteen jest już bardzo wysoka, o tyle w Polsce nadal potrzebne są szeroko zakrojone działania edukacyjne. Firma Raven Outdoor podjęła się tego zadania, prezentując na polskim rynku nową markę ekologicznych pojemników wielokrotnego użytku - lekkich, bezpiecznych, zdrowych oraz... pięknie wyglądających.

Ważne miejsce w grupie produktów Klean Kanteen zajmuje Seria Classic. Butelki tej serii to połączenie nowoczesnego designu i szerokiej gamy kolorów z najwyższej jakości materiałami. Poręczne i kompaktowe zostały wykonane ze stali nierdzewnej, pochodzącej w 100 % z recyklingu. Są dopasowane do większości uchwytów, dzięki czemu można je zabrać ze sobą wszędzie. Duży otwór (44 mm) zapewnia łatwe napełnianie i opróżnianie, jak również umieszczenie kostek lodu wewnątrz. Zaokrąglone brzegi pozwalają na swobodne picie oraz łatwe czyszczenie, co zapobiega rozwojowi bakterii w niedomytych zakamarkach. Można myć w zmywarce. Butelki wolne od BPA oraz innych toksyn, plastiku itp.

Seria Insulated to poręczne butelki izolacyjne w szerokiej gamie kolorów. Klean Kanteen Vacuum Insulated utrzymuje ciepło do 6 godzin, a zimno do 24 godzin. Posiada szczelny, niekapiący korek. Kształt został zaprojektowany tak, aby butelka pasowała do większości samochodowych uchwytów na kubki. Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wolna od BPA oraz innym toksyn. Ponieważ stal sama w sobie jest najwyższej jakości, firma nie pokrywa butelek od wewnątrz żadnymi dodatkowymi substancjami. Wszystkie butelki są zgodne z normami dotyczącymi kontaktu z żywnością. Jest wolna od zapachów oraz sama nie przyjmuje zapachu płynu wlanego do środka.

Butelka Reflect Klean Kanteen jest niezwykle trwała. Wykonana została ze stali nierdzewnej, odpornej na porysowania i uszkodzenia. Zamykana jest bambusową nakrętką z niewielkim uchwytem. Jest to produkt ekologiczny, wolny od BPA oraz wykonany bez użycia plastiku i farb (logo jest wypalane laserem). Posiada charakterystyczne dla tego produktu błyszczące wykończenie. Czyszczenie ułatwia szeroki wlew.

Nieważne czy wyruszasz na całodzienną wycieczkę w góry, czy dajesz z siebie wszystko na prezentacji w pracy - te butelki są dla Ciebie!

Dostępność oferty Klean Kanteen na polskim rynku można sprawdzać na www.ceneria.pl

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.