Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Velvet pomaga w gotowaniu młodym kucharzom z Master Chef Junior

Gotowanie może być bardzo relaksującym i ciekawym zajęciem, niektórzy odpoczywają podczas gotowania po dniu pełnym zajęć i obowiązków, inni zrobili z przyrządzania potraw, fotografowania ich i opisywania - sposób na życie. 

VELVET z nadrukiem

Blogi kulinarne cieszą się bardzo dużą popularnością, każdego roku wydawane są nowe książki kucharskie. Możemy dowiedzieć się z nich jak gotować mięsa, kasze, owoce morza, przyrządzić pastę hummus czy też piec pyszne ciasta i ciasteczka. Gotowanie jest modne. Większość z nas uwielbia rozkoszować się nowymi, wspaniałymi smakami i zapachami.


Z roku na rok rośnie także popularność telewizyjnych programów kulinarnych, wszyscy chcemy gotować lub przynajmniej oglądać i podziwiać gotujących na ekranie. Podczas gotowania niezbędne są dobrej jakości, wytrzymałe i miękkie ręczniki papierowe. Specjalna edycja ręcznika papierowego Velvet Czysta Biel Najdłuższy powstała na wyjątkową okazję, jaką jest pomoc w gotowaniu dziewczynkom i chłopcom, występującym w nowym programie MasterChef Junior. Kulinarne przygody młodych bohaterów programu możemy śledzić na antenie TVN w każdą niedzielę od  21 lutego do 24 kwietnia o godz. 20.00

VELVET najdluzszy


Ręcznik papierowy Velvet Czysta Biel Najdłuższy z logo programu Master Chef Junior jest bardzo chłonny i wytrzymały, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii tłoczenia. Wyjątkowo grube listki bibułki dobrze chłoną wilgoć i sprawiają, że ręcznik jest bardzo wytrzymały i wydajny. Wystarczy jeden listek, aby wytrzeć mokrą plamę lub usunąć zabrudzenie. Ręcznik szybko odsącza tłuszcz i wodę. Ręczniki papierowe Velvet Czysta Biel Najdłuższy pomagają w gotowaniu nie tylko dorosłym, ale także dzieciom.  

Kolejna nowość od marki Velvet, która lubi nas pozytywnie zaskakiwać to ręcznik papierowy Velvet Najdłuższy z nadrukiem. Nowy ręcznik jest długi, chłonny i wytrzymały. Puszyste listki wyselekcjonowanej bibułki perfekcyjnie pochłaniają wilgoć. Ręcznik niezwykle skutecznie wyciera plamy, a także szybko odsącza tłuszcz i wodę, ponadto zapewnia połysk bez smug. Kolorowy wzór, który znajduje się na nowym ręczniku Velvet wprowadza nas w energetyczny nastrój, sprawia, że chce się działać. Ręcznik Velvet pomaga zarówno w szybkim i skutecznym przeprowadzeniu wiosennych porządków, a także w gotowaniu, pieczeniu, przyrządzaniu posiłków i codziennych, drobnych porządkach.   


Ręcznik papierowy Velvet Czysta Biel Najdłuższy, partner programu Master Chef Junior
2 rolki, 2 warstwy - cena ok. 6 zł
Ręcznik papierowy Velvet Najdłuższy z nadrukiem
2 rolki, 2 warstwy - cena ok. 7 zł

www.swiatvelvet.pl

 

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.