Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

July 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Olympus Monokular i

Olympus wprowadza na europejski rynek swój pierwszy monokular, który w wyjątkowo kompaktowej formie łączy stylowy wygląd z zaawansowaną funkcjonalnością. Biało-beżowy Monokular i ma niecałe 9 cm i waży 70 g.

monocular olympus 11

Jest tak mały, że można zabrać go ze sobą na koncert, przedstawienie czy pokaz mody. Jednocześnie doskonale sprawdzi się podczas górskich wypraw i na kampingu - to zasługa wyjątkowo wytrzymałej, wodoodpornej obudowy*. Soczewki o średnicy 16 mm gwarantują czysty obraz, a azot wypełniający korpus monokulara skutecznie zapobiega parowaniu soczewek. Monokular i jest dostępny w sprzedaży w zestawie z paskiem oraz miękkim woreczkiem.


Łagodne linie, a także połączenie białego i beżowego koloru nadają Olympusowi Monokular i dyskretnej elegancji. Kompaktowe wymiary - 87x38x25 mm (DxSxW) - sprawiają, że z łatwością zmieści się on w każdej torebce lub kieszeni. Niezależnie od tego, czy jesteś w teatrze, w operze, na koncercie, czy bierzesz udział w seminarium, ten stylowy model jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz korzystać z 6-krotnego powiększenia bez konieczności noszenia ze sobą dużych i ciężkich lornetek.

monocular olympus


Monokular i wyróżnia się nie tylko wyglądem, lecz także parametrami technicznymi. Krystalicznie czysty obraz w każdej sytuacji gwarantuje system soczewek najwyższej jakości o średnicy 16 mm, a azot wypełniający korpus monokulara zapobiega ich parowaniu. Straty w ostrości i jakości obrazu spowodowane odbiciami światła zostały zminimalizowane przez zastosowanie powłok antyrefleksyjnych zarówno na okularze, jak i na soczewce. Użytkownicy docenią również intuicyjne ustawianie ostrości za pomocą suwaka, dzięki któremu uzyskają idealny obraz w bardzo krótkim czasie.

* Monokular i można zanurzyć na głębokość 1 metra nawet na 5 minut. Nie można używać go podczas nurkowania.

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.