Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

July 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

OPTRIX™ by Body Glove - Twój telefon, Twoja przygoda

Codziennie ponad bilon zdjęć robionych jest smartfonami. To więcej niż za pomocą jakichkolwiek innych urządzeń specjalnie do tego dedykowanych. Zestawy startowe umożliwią wykonanie perfekcyjnych zdjęć i filmów w dowolnym miejscu oraz w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Optrix 1

Obudowy i akcesoria do telefonów iPhone® z systemem montażu Eco i wymiennymi obiektywami dedykowane są osobom prowadzącym aktywny styl życia. Zaprojektowane z wręcz obsesyjną dbałością o szczegóły pozwalają na zabranie iPhone® praktycznie wszędzie.

Soczewki w obiektywach OPTRIX™ są wykonane z wysokiej jakości szkła optycznego i produkowane w sterylnie czystych pomieszczeniach. Aluminiowa obudowa (lekki i wytrzymały materiał wykorzystywany w przemyśle lotniczym do budowy samolotów) gwarantuje, że każdy obiektyw jest w 100% wodoodporny. Rezultatem dbałości o najdrobniejsze szczegóły jest zwiększenie nasycenia oraz kolorystyki zdjęć i filmów robionych za pomocą telefonu iPhone®.

Optrix 2

Zestawy i akcesoria OPTRIX™ by Body Glove umożliwią wykonanie zdjęć podwodnych i na powierzchni. Dodatkowo gwarantują bardzo łatwy montaż iPhone® do kasku, dachu samochodu, kierownicy roweru, drzewa lub słupa, na piersiach oraz do wyciągnika teleskopowego Monopod, który ułatwia zrobienie selfie. Dodatkową zaletą jest powiększenie kąta widzenia iPhone® o 30%. Wymienne obiektywy pozwalają na dotarcie poza możliwości ludzkiego oka, wykonanie fotografii pokazujących niezwykłe szczegóły, zobaczenie kwiatów, owadów i przedmiotów codziennego użytku w zupełnie innym świetle.

Optrix 4  Optrix 3

Obiektywy do telefonów umożliwiają czterokrotne powiększenie optyczne. Odległe ujęcia pozostają ostre i zachowują pełną rozdzielczość optyczną. Ciekawym rozwiązaniem jest również obiektyw kołowy pozwalający na stworzenie zdjęć z szeroką panoramą w formie półkolistego obrazu zawierającego niesamowitą kolorystykę i dużo więcej światła.

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.