Polecamy książkę

zmierzch tudorow

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

July 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Masaż Shiatsu w domu? To możliwe

Masaż Shiatsu wywodzi się z Japonii, gdzie jest stosowany od wieków. Nazwa oznacza "leczniczy ucisk dłoni", mówi się o nim, że jest masażem punktowym, akupresurą, akupunkturą bez igieł. Wpływ masażu Shiatsu na organizm jest potwierdzony naukowo w badaniach laboratoryjnych. A w Japonii jest uznany przez Ministerstwo Zdrowia za zabieg leczniczy.

medivon sh


Bóle pleców to epidemia XXI wieku. Siedzący tryb życia, mała dawka ruchu sprawiają, że co drugi Polak skarży się na uciążliwe bóle. Takie bóle uniemożliwiają codzienne funkcjonowanie: chodzimy na zwolnienia lekarskie, bierzemy garściami tabletki przeciwbólowe czy musimy zapisywać się na kosztowne masaże. Ale nie tylko plecy są problemem.

Bóle mięśni i stawów, skurcze, przewlekłe napięcie powodują duży dyskomfort. A okazuje się, że często możemy pomóc sobie sami. Maty do masażu MEDIVON złagodzą bóle pleców, rozmasują napięte mięŚnie, przyniosą ulgę, a także zapewnią chwilę relaksu czy pomogą zwalczyć… cellulit.

Profesjonalny masaż w domu

mata medivon

Gdy pojawia się ten uciążliwy ból czy napięcie nie potrafimy się na niczym skupić i marzymy o jednym: uldze! Mata Medivon CF-2606H to rozwiązanie dla osób żyjących w ciągłym stresie i mających problem z bólami kręgosłupa, górnych partii nóg, krążeniem czy… zasypianiem. Masażer wyposażony jest w dwie pary głowic masujących, które wiernie naśladują ruchy japońskiego masażu Shiatsu, który dedykowany jest przede wszystkim osobom zestresowanym, mającym osłabioną odporność, częste migreny czy zaburzenia układu trawiennego i oddechowego. Głowice poruszając się wzdłuż całego grzbietu oferując mocny i intensywny masaż pleców. Mata dodatkowo posiada funkcję podgrzewania, co czyni masaż nie tylko bardziej skutecznym, ale też przyjemnym. Natomiast opcja masażu wibracyjnego pobudza i stymuluje mięśnie, niweluje cellulit, wspomaga krążenie, przyspiesza metabolizm, obniża napięcie mięśniowe, rozluźnia.

Mata Medivon CF-2606H dostępna jest na: www.medivon.pl oraz w wybranych sklepach Media Expert. Cena: 299,99 zł

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.