Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

January 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

K by Dolce&Gabbana

K by Dolce&Gabbana to zapach, który inspiruje i urzeka. Powstał przy współpracy dwóch znanych perfumiarek - Daphne Bugey i Nathalie Lorson, gdzie każda z nich wniosła elementy własnego stylu do finalnej kompozycji.

DG 1

Zapach otwiera się soczystymi cytrusami, które ożywiają zmysły: energetyczna fuzja musującej, krwawej pomarańczy i esencji sycylijskiej cytryny. Cytrusy zabarwione są świeżą porcją owców jałowca i rozgrzane bursztynowymi akcentami kojącej szałwii, zmieszane z rześkim geranium i pokrzepiającą lawendą.


Nuty te wzmocnione zostały przez przyciągającą uwagę iskrę pikantnej esencji z papryczek pimento, składnika rzadko używanego w przemyśle perfumeryjnym, który dodaje odrobinę ognia kompozycji, rozpala serce zapachu i podkreśla jego męską energię.
Zapach ewoluuje ukazując bazę stworzoną z ciepłego drewna, zmysłowego cedru, który łączy się z ziemistym wetyweria, zanim ulegnie słodkiej pikantności paczuli.

Magnetyczny i niewątpliwie męski zapach zarówno odzwierciedla, jak i wzmacnia wrodzącą charyzmę współczesnego króla życia.

nuty głowy: krwawa pomarańcza, sycylijska cytryna, grejfrut, jałowiec
nuty serca: szałwia, pimento, geranium, lawenda
nuty bazy: paczula, wetyweria, cedr

DG 2

Wyjątkowy, tworzony przez wiele lat flakon łączy tradycję i nowoczesność. Wyciosana ze szkła, geometryczna, prosta butelka, zwieńczona została kunsztowną, misterną koroną. Każdy korek jest unikalny - wykonany ręcznie i pokryty 24-karatowym złotem oraz indywidualnie postarzany poprzez nakładanie patyny.

Ta współczesna korona ozdobiona została niebieskimi, kulistymi kamieniami, osadzonymi poniżej wieńczącego koronę lapisu. Każdy z kamieni wieńczących kopułę różni się, dzięki procesowi odtwarzającemu ich naturalne wybarwienie. Na flakonie ukoronowana litera K przywołuje tradycyjny symbol królewskości, połączony jednak ze śmiałą prostotą, która jest zdecydowanie nowoczesna.

Flakon K by Dolce&Gabbana dzięki sile i pewności siebie z jaką został stworzony doskonale odzwierciedla charakter zapachu, podkreślając ducha nowoczesnej męskości.

K by Dolce&Gabbana - woda toaletowa 50 ml - 311 PLN
K by Dolce&Gabbana - woda toaletowa 100 ml - 465 PLN

Zapach znajdziecie w Perfumeriach Sephora

www.sephora.pl

 

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.