Polecamy książkę

zmierzch tudorow

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

May 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Velvet... na każdą porę roku!

Wszyscy lubimy mieć chusteczki pod ręką. Trzymamy je zawsze w torebce, na biurku, na nocnej szafce i w wielu innych miejscach. Chusteczki przydają się o każdej porze roku, są niezwykle praktyczne i potrzebne w wielu sytuacjach: kiedy mamy katar, gdy idziemy do kina na wzruszający film, kiedy dziecko ubrudziło ręce podczas zabawy, gdy ktoś rozbawi nas do łez.

velvet new1

Doskonale znane wszystkim, kultowe chusteczki Velvet zostały wzbogacone o dodatkową warstwę miękkiej bibułki. Dzięki czemu stały się jeszcze bardziej chłonne i wytrzymałe.

Chusteczki uniwersalne Velvet w pudełkach składają się teraz z trzech, chłonnych warstw miękkiej bibułki. Natomiast chusteczki higieniczne Velvet w paczuszkach stają się czterowarstwowe. Dzięki zmianie technologii chusteczki higieniczne uzyskały też nowe, miękkie wytłoczenie brzegowe z eleganckim kwiatowym wzorem.

W bogatej ofercie chusteczek Velvet znajdziemy niezwykłą różnorodność opakowań. Wzory stanowią elegancki element dekoracyjny wnętrz oraz cieszą oko radosnymi, pełnymi dobrych emocji grafikami. Wśród uniwersalnych chusteczek Velvet w pudełkach znajdziemy linię Paradise, Trendy, Dream, Cube, a także niezwykle poręczne mniejsze opakowanie do samochodu, dziecięcego wózka lub samolotu w wersji Travel.

velvet new2

Natomiast wśród chusteczek higienicznych Velvet znajdziemy linię Original, Emotions, Mint, a także bardzo praktyczne najmniejsze paczuszki, mieszczące się w kieszeni - tzw. Mini. Zróżnicowane wzory nowych opakowań chusteczek w pudełkach  z grafikami oddającymi klimat marzeń i letniej beztroski, wprowadzą atmosferę relaksu i odpoczynku do każdego domu. Zaś stonowane, eleganckie wzory chusteczek Velvet Original i kolorowe kobiece wzory chusteczek Velvet Emotions  wzbudzą  pozytywne emocje i uśmiech.

Marka Velvet otrzymała prestiżowy tytuł SUPERBRANDS 2018 oraz tytuł SUPERBRANDS POLSKA MARKA 2018 w XII edycji corocznego plebiscytu, wyłaniającego najsilniejsze marki w poszczególnych kategoriach produktowych.


velvet new3 

Chusteczki higieniczne Velvet Original, Emotions, Mint, 10 paczuszek, 4 warstwy, cena ok 5 zł
Chusteczki higieniczne Velvet Minis, 8 paczuszek, 4 warstwy, cena ok. 4,5 zł
Chusteczki uniwersalne Velvet Paradise, pudełko - 120 sztuk, 3 warstwy, cena ok. 6zł
Chusteczki uniwersalne Velvet Cube, pudełko - 60 sztuk, 3 warstwy, cena ok. 4,5 zł
Chusteczki uniwersalne Velvet Travel Pack, pudełko - 50 sztuk, 3 warstwy, cena ok. 4,5 zł
Chusteczki uniwersalne Velvet Trendy, pudełko - 120 sztuk, 3 warstwy, cena ok. 6 zł
Chusteczki uniwersalne Velvet Dream, pudełko - 90 sztuk, 3 warstwy, cena ok. 5 zł

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.