Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

September 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Kosmetyczka

Dermedic - Melumin Depigmenting

Przebarwienia stanowią coraz powszechniejszy problem skórny, nasilający się w średnim i starszym wieku. Wpływają bezpośrednio na wygląd, a w konsekwencji oddziałują na samoocenę i poczucie pogorszenia jakości życia.

dermedic

Marka Dermedic opracowała innowacyjną linię Melumin Depigmenting, którą wyróżnia wielopłaszczyznowe działanie: od bardzo wysokiej ochrony przed promieniowaniem UV (SPF 50+), poprzez ograniczenie procesu powstawania przebarwień w naskórku (kompleks Melumin Tristage), do  łagodnego rozjaśniania i usuwania martwego, zmienionego kolorystycznie naskórka i stymulowania jego procesów regeneracyjnych.

Czytaj więcej...

Paolo Terenzi ma "nosa" do perfum

W pięknych wnętrzach perfumerii Mon Credo w Domu Handlowym VITKAC przy ul. Brackiej 9 w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszych perfum, włoskiej marki Tiziana Terenzi.

PT 1

Na premierę perfum przybyli Celebryci: Lidia Kopania, Kasia Vu Manh i Jarosław Szado oraz influencerzy. Wydarzenie poprowadził sam Paolo Terenzi.

Czytaj więcej...

Luksja - Pokochaj siebie i swoją skórę!

Kobiety uwielbiają być rozpieszczane. Kwiaty, czekoladki, odprężające masaże - te drobne przyjemności pozwalają na chwilę zapomnienia. W świecie Luksji dbałość o kobiety i rozpieszczanie ich zmysłów to podstawa tworzenia każdego z produktów. W tym roku marka świętuje swoje 30-lecie!

luksja 1 30

Czytaj więcej...

Paco Rabanne - Pure XS Night!

Zapach Paco Rabanne Pure XS Night to woda perfumowana, która wynosi nadmiar na jeszcze wyższy poziom. Nocą wszystko staje się bowiem intensywniejsze, bardziej tajemnicze i pociągające.

paco rabanne

Czytaj więcej...

Velvet... na każdą porę roku!

Wszyscy lubimy mieć chusteczki pod ręką. Trzymamy je zawsze w torebce, na biurku, na nocnej szafce i w wielu innych miejscach. Chusteczki przydają się o każdej porze roku, są niezwykle praktyczne i potrzebne w wielu sytuacjach: kiedy mamy katar, gdy idziemy do kina na wzruszający film, kiedy dziecko ubrudziło ręce podczas zabawy, gdy ktoś rozbawi nas do łez.

velvet new1

Doskonale znane wszystkim, kultowe chusteczki Velvet zostały wzbogacone o dodatkową warstwę miękkiej bibułki. Dzięki czemu stały się jeszcze bardziej chłonne i wytrzymałe.

Czytaj więcej...

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.