Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

October 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Pepsi Freeze i 7UP Freeze

W gorące letnie dni często myślimy o tym, jak najlepiej schłodzić rozgrzany organizm i zapewnić mu lepszy komfort funkcjonowania - nowe mrożone napoje Pepsi Freeze oraz 7UP Freeze to idealny sposób na poradzenie sobie z upałem.

pepsi freeze

Wyjątkowa konsystencja rozdrobnionego lodu sprawia, że napoje na dłużej zachowują chłód, zapewniając tak niezbędne orzeźwienie. Niepowtarzalnym smakiem Pepsi Freeze oraz 7UP Freeze można cieszyć się już w wybranych restauracjach Burger King oraz KFC w Warszawie, Wrocławiu oraz Krakowie.

 PepsiCo jako jedna z pierwszych firm w Polsce postanowiła wprowadzić na rynek mrożone napoje gazowane. Konsumenci mogą wybrać między unikalnym smakiem znanej i lubianej Pepsi, a orzeźwiającym, limonkowo-cytrynowym smakiem 7UP.  Napoje Freeze powstały z myślą o młodych, dynamicznych ludziach, lubiących i poszukujących nowości, a jednocześnie doceniających wyjątkowe orzeźwienie.

- Bardzo cieszy nas fakt, że jako jedni z pierwszych na rynku europejskim udostępniamy konsumentom mrożone napoje gazowane. Technologia ich wytwarzania gwarantuje, że bąbelki nie skończą się po krótkiej chwili. To idealne rozwiązanie na letnie upały, które znakomicie się sprawdzi, kiedy poczujemy, że nasz organizm wymaga szybkiego schłodzenia. A dzięki nowej, lżejszej konsystencji będziemy mogli o wiele dłużej cieszyć się uwielbianym przez konsumentów smakiem Pepsi oraz 7UP - powiedziała Marta Wodzyńska, starszy kierownik ds. kluczowych klientów w Europie Centralnej i na Bałkanach w PepsiCo.

- W restauracjach Burger King napoje Pepsi i 7up Freeze cieszą się jeszcze większą popularnością, niż się spodziewaliśmy. W gorące, letnie dni są świetną alternatywą dla tradycyjnego napoju, stanowią też ciekawy pomysł na deser. Wybierane są szczególnie przez młodszą grupę naszych gości - dodała Katarzyna Makowska, marketing manager Burger King w AmRest

Napoje Freeze dostępne są aktualnie w kilku wybranych restauracjach, a ich przygotowanie wymaga zastosowania zaawansowanych technicznie urządzeń chłodzących. Zostały one zaprojektowane i wyprodukowane w USA, instalacja tych nowatorskich urządzeń w wybranych do testu lokalach była możliwa dzięki szczegółowym testom i technicznemu wsparciu lokalnego Działu Sprzętu Marketingowego, który także odpowiada za sprawne działanie urządzeń. Tego typu maszyny zostały zainstalowane w Polsce po raz pierwszy.

Pilotaż jest przeprowadzany wspólnie z firmą AmRest, największym partnerem gastronomicznym PepsiCo w regionie Europy Centralnej, w wybranych restauracjach Burger King oraz KFC w Warszawie, Krakowie oraz Wrocławiu. Jeśli ta forma orzeźwienia spotka się z uznaniem wśród konsumentów, napoje Freeze będą stopniowo udostępniane w kolejnych punktach gastronomicznych.
   
Pełna lista restauracji serwujących napoje Pepsi Freeze oraz 7Up Freeze:


Burger King Zodiak, Warszawa, ul. Widok 26    
KFC Gruba Kaśka, Warszawa, Al. Solidarności 68a    
KFC DT Makro, Warszawa, Al. Jerozolimskie 184
Burger King Feniks, Wrocław, ul. Szewska 75/77
KFC DT Kromera, Wrocław, Al. Kromera 18
KFC DT Bielany, Wrocław, ul. Tyniecka 4a
KFC Galeria Krakowska ECE (food court), Kraków, ul. Pawia 5     

***
 
Informacje na temat PepsiCo znajdziecie pod adresem www.pepsico.com  oraz na polskiej stronie firmy http://www.pepsicopoland.com.

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.