Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

September 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Po prostu - Z gruntu dobre!

Gołąbki, bigos, fasola po bretońsku - to klasyki, niezmiennie cieszące się popularnością wśród wielbicieli tradycyjnych smaków. Teraz są dostępne w nowej, warzywnej odsłonie.

sokolow z gruntu

Sokołów poszerza bezmięsną linię „Z gruntu dobre” o dania gotowe, takie jak: bigos warzywny, soczewica z suszonymi pomidorami, mix po bretońsku, gołąbki z warzywami w sosie pomidorowym oraz gołąbki z warzywami w sosie grzybowym. Wszystkie powstają ze 100% naturalnych składników i nie zawierają konserwantów.


Jednym z ważnych trendów kulinarnych jest dbałość o wzbogacenie posiłków w składniki roślinne.Coraz więcej osób deklaruje, że chce wprowadzać do codziennego menu więcej warzyw i owoców. Z drugiej strony - żyjemy szybko i intensywnie, dlatego poszukujemy takich propozycji kulinarnych, dzięki którym będziemy mogli prosto i wygodnie przygotować zdrowe, pełnowartościowe danie. Jednocześnie nie chcemy rezygnować z wysokiej jakości, dlatego wybieramy produkty o dobrym, sprawdzonym, naturalnym składzie.


Poczuj moc warzyw!


Produkty z linii Z gruntu dobre to odpowiedź firmy Sokołów na najnowsze trendy. - Nasz asortyment nieustannie rozwijamy z myślą o jak najlepszym zaspokajaniu potrzeb konsumentów - mówi Krzysztof Kawecki, Dyrektor Centrum Badań i Rozwoju w Sokołów S.A. - Doskonale wiemy, jak zmieniają się oczekiwania klientów i jak bardzo rośnie świadomość znaczenia różnorodnej, zdrowej diety. Produkty roślinne są jej bardzo ważnym elementem, dlatego też stworzyliśmy linię Z gruntu dobre.


Produkty Z gruntu dobre to propozycje bezmięsne - zawierają wyłącznie warzywa, składniki roślinne (kasze, ryż, pestki, nasiona, orzechy) oraz naturalne przyprawy. Mają bardzo wysoką wartość odżywczą. Są produktami z tzw. „czystą etykietą”. W ich składzie nie znajdziemy konserwantów ani żadnych substancji dodatkowych.

Dania gotowe są nową propozycją w linii Z gruntu dobre. - Konsumenci poszukują takich wyrobów, które łatwo i wygodnie pozwolą im na co dzień zadbać o właściwie zbilansowany jadłospis - mówi Krzysztof Kawecki. - Nasze nowe dania gotowe są bardzo proste w przygotowaniu. Wystarczy je podgrzać, by otrzymać zdrowy i smaczny posiłek, bogaty w składniki odżywcze. To idealny pomysł na lunch, obiad czy ciepłą kolację.

Nowe dania gotowe Z gruntu dobre to:


sokolow z gruntu 1Bigos warzywny - przygotowany tradycyjnie z kapusty kwaszonej, wzbogacony pieczarkami, soczewicą czerwoną, marchwią. Wyjątkowy smak i aromat podkreślają suszone śliwki i grzyby. 5,99 zł/op. (300g)
Soczewica z suszonymi pomidorami - soczewica zielona, która jest wyjątkowo wartościowym składnikiem diety, została połączona z suszonymi pomidorami. Takie
zestawienie wzbogaciło jej smak, dodatkowo podkreślony naturalnymi przyprawami i odrobiną czosnku. 6,59 zł/op. (300g)
Mix po bretońsku - to kompozycja cennych dla zdrowia roślin strączkowych, takich jak ciecierzyca, fasola biała typu Jaś i soczewica czerwona. Smakowity mix został przygotowany z dodatkiem pomidorów - po bretońsku i z naturalnymi przyprawami. 6,29 zł/op. (300g)
Gołąbki z warzywami w sosie pomidorowym - liście kapusty, skrywają w sobie smakowity farsz, przygotowany z ryżu z pieczarkami, z dodatkiem podgrzybków i naturalnych przypraw. Smaku dopełnia aromatyczny sos pomidorowy. 10,59 zł/op. (400g)
Gołąbki z warzywami w sosie grzybowym - idealnie uformowane w liściu kapusty gołąbki ze smakowitym warzywnym farszem z pieczarek i ryżu, z dodatkiem suszonych podgrzybków. Kompozycję uzupełnia grzybowy sos, a dodatkowo smak podkreślają odpowiednio skomponowane, naturalne przyprawy. 10,59 zł/op. (400g)

Dania gotowe Z gruntu dobre są dostępne w Delikatesach Sokołów oraz sklepach Gzella.

 

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.