Polecamy książkę

zmierzch tudorow

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

June 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Herbaty Pu-Erh marki Big-Active - sposóbem na odczarowanie jesiennej aury

Jesień na dobre zagościła za naszymi oknami. Ta pora roku zachęca raczej do spędzania czasu w miłej domowej atmosferze, niż do aktywności na zewnątrz. Dlatego marka Big-Active, w której portfolio znajdują się czerwone herbaty z dodatkiem cytrusów, zachęca do umilenia sobie dnia filiżanką tego pysznego naparu.

bigactive

W ofercie czerwonych herbat Pu-Erh marki Big-Active każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno warto spróbować herbaty Big-Active Herbata czerwona Pu-Erh o smaku grejpfrutowym. Osobom, które wolą nieco bardziej klasyczne połączenia przypadnie do gustu Big-Active Herbata czerwona Pu-Erh o smaku cytrynowym.

Herbaty czerwone Big-Active swoje właściwości i smak zawdzięczają nie tylko swojemu pochodzeniu z wysokich gór LiXian Tai Quing, gdzie panują wyśmienite warunki - czyste powietrze i mikroklimat, ale też 3-4 letniemu procesowi leżakowania w określonych warunkach. Są oferowane w dwóch wariantach, klasycznym (liściastym) i ekspresowym (w torebkach).

 

Big-Active Herbata czerwona Pu-Erh o smaku cytrynowym, 100g - ok. 6,49 zł
Big-Active Herbata czerwona Pu-Erh o smaku grejpfrutowym, 100g - ok. 6,49 zł
Big-Active Herbata czerwona Pu-Erh o smaku grejpfrutowym, 20 torebek - ok. 4,99 zł
Big-Active Herbata czerwona Pu-Erh o smaku cytrynowym, 40 torebek - ok. 6,49 zł
    

Herbata jest napojem kultowym, co pokazują liczne ceremonie związane z jej piciem i zaparzaniem. Japończycy na przykład stworzyli ceremonię nazywaną „cha-no-yu” (wrzątek na herbatę), Anglicy znani są z „tea time” przyjętego na okolice godziny 17, a Chińczycy zgodnie ze swoją tradycją spożywają herbatę bez dodatków. Herbata w każdym kraju pojawia się w innych wariantach - od mrożonej po herbatę z wieloma owocowymi dodatkami.

Czerwona herbata Pu-Erh dobrze sprawi się w sezonie jesienno-zimowym. Można ją parzyć nawet trzykrotnie i za każdym razem otrzymywać napar o innych właściwościach. Pierwsze parzenie powinno być krótkie (do 3 min.), dzięki czemu napar będzie miał właściwości pobudzające. Drugie parzenie sprawdzi się na wieczór, ponieważ napar jest wtedy relaksujący. Co więcej, uważa się, że to właśnie drugie parzenie jest najbardziej wartościowe. Z kolei trzecie parzenie pozwoli wydobyć najdelikatniejszy smak. Herbatę czerwoną powinno się zaparzać w temperaturze 96 stopni Celsjusza.

Przepis 1: Do litra zaparzonej herbaty czerwonej Pu-Erh marki Big-Active o smaku cytrynowym dodać pół cytryny, kawałek korzenia imbiru (ok. 5 cm) oraz 2 łyżki miodu. Taka herbata z pewnością rozgrzeje w chłodniejsze dni.

Przepis 2: Sparzyć wrzątkiem pomarańczę, a następnie obrać ją ze skórki. Skórkę dodać do herbaty czerwonej Pu-Erh marki Big-Active o smaku grejpfrutowym, można ją również suszyć i dodawać w dowolnym momencie.

Warto wdrożyć picie czerwonej herbaty marki Big-Active do naszego codziennego życia, by czuć się bardziej witalnie oraz promiennie.

Nasze herbaty czerwone zostały skomponowane tak, by były zdecydowanie smaczniejsze niż inne napoje tego typu dostępne na rynku. Jest to możliwe dzięki unikalnemu połączeniu najwyższej jakości suszu z cytrusami i naturalnymi aromatami. Czerwona herbata w takiej odsłonie z pewnością pomoże poprawić nastrój w coraz krótsze jesienne dni i pozwoli korzystać z dobroczynnych właściwości tego gorącego naparu - mówi Anna Justyniarska, PR-Digital Manager, Herbapol-Lublin S.A.

Więcej informacji o tych i innych produktach marki znaleźć można na stronie www.big-active.pl

 

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.