Polecamy książkę

zmierzch tudorow

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

June 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

MK Cafe Green Active - Smak, który porusza!

Dlaczego uprawiamy sport? Dla przyjemności! Polacy pokochali aktywność fizyczną. Ponad połowa z nas biega, jeździ na rowerze lub pływa. Wszystko z świadomością swojego ciała i znaczenia ruchu dla zdrowia.

mk cafe zielon 1

Dlatego też coraz częściej sięgamy po produkty, które pomagają nam w sportowych zmaganiach. Doskonałą propozycją dla osób aktywnych jest MK Cafe Green Active, połączenie mielonej kawy palonej z ekstraktem kawy zielonej.

Polacy wyszli z domów by ćwiczyć! Rosnąca liczba biegów masowych, siłowni na świeżym powietrzu i wyścigów rowerowych potwierdza, że: Polacy pokochali aktywność fizyczną!

Według badań CBOS z 2013 r.  66% Polaków uprawia sport bądź ćwiczenia. Regularnie ćwiczy aż 40% Polaków. Najbardziej popularnym sportem jest jazda na rowerze (51%), na drugim miejscu znalazło się pływanie (28%). Bardzo popularne jest również bieganie (18%).1

- Polacy coraz częściej podchodzą do amatorsko uprawianego sportu bardzo profesjonalnie. Koncentrują się nie tylko na treningu, ale również na tym co jedzą i piją oraz jakie składniki dostarczają swojemu organizmowi. To już pewien styl życia, który determinuje co jemy i pijemy, jak się ubieramy oraz w jaki sposób spędzamy czas wolny - mówi Mateusz Jasiński, trenerbiegania.pl

MK Cafe Green Active - Smak, który porusza!

mk cafe zielon 2


To co jemy i pijemy nie pozostaje bez wpływu na naszą kondycję. Dlatego warto sięgnąć po produkty, które wspomogą nasz organizm w trakcie intensywnych treningów czy w trakcie okresu startowego. Doskonałą propozycją dla osób aktywnych fizycznie jest kawa MK Cafe Green Active. To połączenie palonej kawy mielonej z ekstraktem kawy zielonej. Nowa propozycja od MK Cafe to doskonały smak czarnej kawy oraz właściwości kawy zielonej w jednej filiżance.

- Uprawiając sport robimy to przede wszystkim z myślą o przyjemności i o własnym zdrowiu. Pamiętamy również o zachowaniu szczupłej sylwetki, bez zbędnych kilogramów, oraz poprawie ogólnej kondycji. Ludzki organizm jest jak maszyna, w której wszystkie elementy muszą idealnie funkcjonować, by osiągnąć pożądane efekty. Dlatego jeśli uprawiamy sport z myślą o poprawie kondycji oraz kontroli masy ciała należy dać naszemu organizmowi odpowiednie paliwo. Szczególnie dla osób aktywnych polecana jest kawa zielona. Osobiście polecam MK Cafe Green Active z ekstraktem kawy zielonej, która charakteryzuje się doskonałym smakiem kawy czarnej i właściwościami kawy zielonej - mówi Justyna Mizera, dietetyk sportowy.

MK Cafe Green Active dostępna będzie w sklepach od połowy listopada. Kawę można kupić w opakowaniach 250g w rekomendowanej cenie 15,99 zł.

Więcej informacji: mkcafe.pl

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.