Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

January 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Apteczka

Wyjazdy bez kłopotów

Koniec zimy i zbliżająca się wiosna to dobry moment na różnego rodzaju wyjazdy. Niezależnie od tego, czy zdecydowaliśmy się na wypad na narty czy na wyjazd w tropiki, mogą nam grozić problemy żołądkowe związane ze zmianą otoczenia, nową florą bakteryjną i związanym z podróżą stresem.

PODROZE

Czytaj więcej...

Herbitussin - Zadbaj o swoje gardło zimą!

Chłodniejsze pory roku to czas, kiedy problemy związane z gardłem występują szczególnie często. Gwałtowny spadek temperatur, załamania pogody, smog czy przesuszone - w wyniku ogrzewania - powietrze wystawiają nasze drogi oddechowe na próbę.

Herbi 2

Gardło to struktura anatomiczna, jednakowo wspólna dla układu oddechowego i pokarmowego. Łączy się z nosem, przez co powietrze, które wdychamy zostaje ogrzane i oczyszczone. W ten sposób nasze gardło nie jest narażone na bombardowanie mroźnym powietrzem, drobnoustrojami czy wszelkimi zanieczyszczeniami. 

Czytaj więcej...

Apteczka na wakacyjne wyjazdy!

Nareszcie nadszedł! Upragniony odpoczynek, długo wyczekiwany urlop staje się rzeczywistością. W euforii planujemy wyjazd, wybieramy ofertę, pakujemy walizki. W ferworze przygotowań pamiętajmy koniecznie o zabraniu podróżnej apteczki.

apteczka

Starannie skompletujmy wakacyjny niezbędnik, który zapewni nam urlop bez niespodzianek. Co powinno się znaleźć w naszej wyjazdowej apteczce? Odpowiada Ewa Napiórkowska - farmaceutka z Apteki Medicover w Warszawie.

Czytaj więcej...

Zdrowisie® Gardłomisie - smaczny sposób na ból gardła Twojego malucha

Ból gardła jest powszechnie występującym, bardzo uciążliwym objawem infekcji zarówno bakteryjnych jak i wirusowych. Mogą skarżyć się na niego pacjenci w każdym wieku. Niestety u dzieci ból gardła występuje częściej i jest on bardziej dokuczliwy niż u dorosłych.

lizaki zdrowisie 1lizaki zdrowisie


Powtarzające się infekcje dróg oddechowych u najmłodszych wiążą się z niedojrzałością układu odpornościowego. Rozwijający się system obronny nie potrafi jeszcze skutecznie odeprzeć wszystkich ataków ze strony drobnoustrojów chorobotwórczych.

Czytaj więcej...

Brzuch mówi: No-Spa

Czy każdego brzuch boli identycznie i z tego samego powodu? Jak radzić sobie z różnymi bólami brzucha? Na te i wiele innych pytań No-Spa nieustannie poszukuje odpowiedzi.

nospa 2

Rozpoczynający się najnowszy projekt "Brzuch mówi: No-Spa" to szansa na wsłuchanie się w głosy wszystkich tych, których z różnych powodów bolą brzuchy. Najważniejszym z działań jest uruchomienie People’s Lab - całorocznego forum online wymiany doświadczeń i wiedzy na temat bólów brzucha. No-Spa to pierwsza i jedyna na rynku farmaceutycznym marka wykorzystująca ten innowacyjny rodzaj badania w Polsce.

Czytaj więcej...

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.