Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

August 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Startuje trzecia edycja Tygodnia Restauracji Groupon!

Już po raz trzeci Groupon organizuje Tydzień Restauracji - największy festiwal smaków online. Raz na kwartał Groupon, razem z partnerami, przygotowuje specjalną ofertę dla użytkowników serwisu, którzy przez tydzień mają okazję skosztować menu wybranych restauracji nawet o 70% taniej. Tym razem Tydzień Restauracji startuje 12 maja.

Groupon Jakubiak 1

Mecenasem bieżącej edycji jest Tomasz Jakubiak, kucharz znany z zamiłowania do regionalnej kuchni i sezonowych potraw. Tydzień Restauracji to okazja dla tych, którzy zazwyczaj wahają się przed poznawaniem nowych, egzotycznych smaków zbyt często wybierając domowy obiad lub szybkie i średnio zdrowe przekąski - Powiedział Tomasz Jakubiak.

- W ciągu kilku dni można spróbować kuchni hinduskiej, francuskiej czy chińskiej oraz słynnych klasyków Groupon - smaków amerykańskich i japońskich - po Tygodniu Restauracji liczymy na nowych <<foodies>>, którzy z zaangażowaniem jeszcze bardziej  wzmocnią rynek restauracyjny w Polsce.   

Groupon Jakubiak 2

Chcemy zachęcić Polaków do jedzenia posiłków poza domem - likwidując możliwie największą liczbę małych barier, które zniechęcają nas przed odwiedzaniem restauracji. Jeszcze przed wyjściem wiemy ile wydamy i mamy pewność, że nasze gusta zostaną zaspokojone. Mogę zaryzykować tezę, że w trakcie inicjatywy - w tym konkretnym tygodniu - gotowanie w domu będzie zupełnie nieopłacalne - mówi Aniela Hejnowska, Dyrektor Zarządzająca Groupon w Polsce. Sam koszt półproduktów, które pozwalałyby na przygotowanie choćby zbliżonego smakowo menu z pewnością przewyższy wydatek na kilka grouponów, nie wspominając o korzyściach w postaci czasu i przyjemności dla podniebienia podczas degustacji dań najlepszych szefów kuchni w Polsce.


Tydzień Restauracji to również premiery i możliwość demonstracji możliwości nowych  partnerów. Oprócz słynnych i uznanych restauracji - weteranów Tygodnia Restauracji: Ohh! Sushi & Grill, The Mexican, Restauracja Chimera czy Cosa Nostra w Krakowie, w tej edycji można będzie spróbować potraw między innymi w Bydło i Poidło i Muu Muu w Warszawie, Papaya Sushi, Gospoda Polska i Restauracja Fanaberia na Śląsku. Pełna lista restauracji biorących udział w III edycji Tygodnia Restauracji Groupon dostępna jest na stronie www.groupon.pl.

groupon

Jeśli chcesz się zapisać do codziennego biuletynu Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl, wpisz swój adres e-mail oraz wybierz z listy swoje miasto. Jeśli chcesz pobrać aplikację mobilną Groupon, wejdź na stronę www.groupon.pl/jak-dziala-groupon-mobile. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozpocząć współpracę z Grouponem, wejdź na stronę works.groupon.pl

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.