Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

December 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Wakacje pod żaglami - aktywna forma wypoczynku dla najmłodszych!

Planując wakacyjne wyjazdy, warto zadbać o aktywność fizyczną najmłodszych. Dobrym rozwiązaniem jest wysłanie dzieci na "Wakacje pod żaglami" z największą w Polsce szkołą żeglarską - Różą Wiatrów. Już w najbliższy weekend startują pierwsze w tym sezonie wakacyjne obozy i rejsy dla dzieci i młodzieży.

roza wiatrow 2

Żeglarstwo jest jedną z najciekawszych dyscyplin sportowych. Jeśli zdecydujemy się wysłać dziecko na obóz żeglarski możemy być pewni, że czas ten spędzi na zdobywaniu praktycznej wiedzy z teorii żeglowania, budowy jachtu czy meteorologii. Rejs szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich to jednak przede wszystkim okazja do obcowania z przyrodą i niepowtarzalną atmosferą mazurskich jezior i miasteczek.

Żagle to również nauka poprzez zabawę, radość i satysfakcja dzieci ze zdobytych umiejętności oraz świetna zabawa w towarzystwie rówieśników. Podczas żeglowania kształtuje się też samodzielność, zaradność i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji od najmłodszych lat. Początkujący młodzi żeglarze uczą się pracy w grupie, a dzięki przebywaniu w gronie rówieśników mają szansę stworzyć zgraną żeglarską paczkę i nawiązać przyjaźnie na długie lata.

roza wiatrow 1


Korzyści płynących z żeglarstwa jest bardzo dużo. Jak zatem wybrać właściwy obóz bądź kolonię żeglarską dla naszych dzieci? Czy zdecydować się na wysłanie malucha samodzielnie, czy może w większej grupie kolegów?

Przy wyborze rejsu, obozu, bądź koloni żeglarskiej dla naszych dzieci każdy rodzic powinien poznać możliwości jakie organizatorzy przygotowali dla swoich podopiecznych.

Bartosz Milewski, właściciel szkoły żeglarskiej Róża Wiatrów wyjaśnia wszelkie wątpliwości: Obóz żeglarski na Mazurach to najlepszy pomysł na wakacje. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno Ci którzy chcą wypocząć i wyciszyć się w przepięknych okolicznościach przyrody, jak również dla paczki znajomych, bo jak wiadomo żeglarstwo jest sportem zespołowym. Mazury w sezonie tętnią życiem, a to ma swój urok. Gwarne kafejki, koncerty, mnóstwo wydarzeń regionalnych. Tego typu atrakcje to dodatkowy atut dla młodych ludzi, dla których gwar jest nieodzownym elementem letniego wypoczynku.

roza wiatrow

Wakacyjne obozy i rejsy żeglarskie z Różą Wiatrów to opcja dla każdego. Nie ważne czy nasze pociechy dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem, czy może żeglarskiego bakcyla złapały dużo wcześniej.

Szczegółowe informacje na www.roza.pl i www.facebook.com/roza.wiatrow

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.