Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

July 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Intraject - Pożegnaj rozstępy już po 1 zabiegu!

CHIC INTRAJECTTo prawdziwa rewolucja - światowa nowość dostępna w klinice Chic! O czym mowa? O innowacyjnej technologii plazmy azotowej. Dzięki niej już po jednym zabiegu możesz na zawsze pożegnać niechciane rozstępy! Co więcej Intraject skutecznie usuwa ich każdy rodzaj - zarówno te świeżo powstałe jak i te kilkuletnie rozstępy, na które myślałaś, że jesteś już na zawsze skazana!

Kolejną zaletą tego innowacyjnego rozwiązania jest fakt, że zabieg można wykonywać także latem. Jeśli więc zimą nie zdążyłyśmy zadbać o idealne ciało - nic straconego! Całoroczna dostępność tej metody, natychmiastowe działanie oraz niezwykle głęboka przebudowa skóry sprawiają, że zabieg jest niezwykle atrakcyjną alternatywą dla znanego nam lasera. Od dziś jedyną pamiątką po ciąży czy odchudzaniu będzie zgrabne i jędrne ciało!

Sama technologia plazmy azotowej także jest czymś niezwykle innowacyjnym. Azot zostaje poddawany radiofrekwencji o bardzo dużej częstotliwości, ona zaś w połączeniu z gazem - azotem - wytwarza plazmę, czyli używaną podczas zabiegów energię. Plazmę azotową wyróżnia to, że taki rodzaj energii w przeciwieństwie do laserów, nie potrzebuje chromoforów (czyli w zależności od rodzaju zabiegu, wybranych struktur skóry), a jej przekazywanie odbywa się poprzez wodę w skórze. Ponad to podczas zabiegu skóra nie jest naświetlona energią laserowa, która znacznie wzmaga jej czułość na światło.

Plazma eliminuje więc ryzyko powikłań w postaci przebarwień po laseroterapii. Pod wpływem impulsów energetycznych rozpoczyna się proces tworzenia nowych warstw komórek naskórka i skóry właściwej. W wyniku naturalnego peelingu zostaje odsłonięta odnowiona skóra pozbawiona niedoskonałości - bez przebarwień, zmarszczek, bruzd czy blizn. Dodatkowo, bardzo ważnym atutem i wyróżnikiem tej technologii jest termiczna modyfikacja komórek, a nie ich uszkadzanie, dzięki czemu unikamy ewentualnych poparzeń. Dodatkowo ciepło emitowane wraz z energią plazmową bardzo intensywnie pobudza fibroblasty do syntezy nowego kolagenu i elastyny, co znacząco wpływa na poprawę jędrności i gęstości skóry. Poprawa stanu skóry następuje stopniowo i może pogłębiać się nawet przez rok, natomiast już po 10 dniach widać pogrubienie granicy skórno-naskórkowej i pojawienie się nowych włókien kolagenu.

Innowacyjność plazmy azotowej polega zatem na połączeniu termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, pozbawioną ryzyka poparzeń i światło uczulenia - cech charakterystycznych dla laseroterapii. Technologia plazmy azotowej może być z powodzeniem stosowana jako jedyna metoda zabiegowa. Jednak, gdy chcemy szybciej osiągnąć naprawdę spektakularne efekty, możliwe jest jej połączenie nawet ze wszystkimi trzema, pozostałymi technologiami urządzenia Intraject: medycznym peelingiem kawitacyjnym połączonym z radiofrekwencją, radiofrekwencji igłowej oraz elektroporacji z radiofrekwencją! Taka kompilacja jest całkowicie bezpieczna i pozwala nawet w trudnych przypadkach uzyskać efekty, które do tej pory umożliwiał jedynie skalpel.


Rozstępy na celowniku

CHIC INTRAJECT 1


Intraject to tajna broń w walce o nieskazitelną skórę. Dzięki innowacyjnej energii plazmy azotowej możemy ujędrnić i poprawić wygląd skóry - na całym ciele oraz twarzy. Przeciwko rozstępom warto więc wytoczyć technologiczną batalię. Najlepsze skutki przyniesie łączenie kilku metod, które oferuje maszyna Intraject.

Na pierwszy front: peeling kawitacyjny emitujący falę dźwiękową o częstotliwości 25khz w połączeniu z prądem bioelektrycznym o wysokiej częstotliwości. Połączenie to stymuluje włókna  mięśniowe w tkankach podskórnych, zapewniając przy tym efekt napięcia skóry.

Kolejny krok? To wykorzystanie głowicy do radiofrekwencji mikroigłowej. W tej części zabiegu wykorzystuje się połączenie fali radiowej monopolarnej z mikronakłuwaniem głowicą. W efekcie następuje poprawa struktury skóry, znikają widoczne blizny i rozstępy. Ciepło wytwarzane przez fale radiową powoduje skurcz i regenerację włókien kolagenowych. Jednocześnie mikrooigly wytwarzają w skórze setki nakłuć i mikrokanalików.
Mikronakłucia  wywołują zamierzony stan zapalny w skórze właściwej  zmuszając tym samym  fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, poprawy napięcia skóry i ujędrnienia.

Ostatnim etapem zabiegu jest połączenie elektroporacji i monopolarnej fali radiowej. Elekroporacja skupia sie na wytworzeniu kanałów jonowych, które pozwalają na dostarczenie do tkanek odpowiednich substancji wpływających na poprawę kondycji ciała i likwidacji rozstępów.

Zabiegi na rozstępy najlepiej wykonywać w seriach  od 4 do 6 zabiegów.
Ich ilość należy dopasować do problemu.
Cena zabiegu: od 1500 do 2000 zł w zależności od części ciała


CHIC KLINIKA TWARZY I CIAŁA
ul. Żelazna 59, Warszawa

www.chicmed.pl

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.