Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

July 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

KIDs SPA w Piasecznie

Ośrodek sportowy i SPA w Piasecznie uruchomił ofertę SPA przygotowaną specjalnie z myślą o dzieciach. Krok ten ma być ukłonem w stronę rodziców oraz całych rodzin, którym trudno znaleźć czas na rekreację oraz wypoczynek, potwierdza też familijny trend w branży fitness.

kids spa


Firmy, proponujące usługi sportowe oraz zabiegi SPA starają się dotrzeć do klienta na różne sposoby - niektóre z nich stawiają na akcent familijny, tworząc ofertę, z której wspólnie mogą skorzystać wszyscy bez względu na wiek. Dobrym przykładem są tu, wciąż nieliczne w Polsce, SPA dla dzieci. Wraz z początkiem roku takie miejsce powstało w Piasecznie, gdzie okoliczni rodzice mogą wybrać się razem z dziećmi do Tuan KID’s SPA.

Jak wygląda SPA dla dzieci?

Idea SPA dla dzieci jest klarowna przede wszystkim, gdy wczujemy się w sytuację mam, starających się pogodzić obowiązki służbowe bądź gospodyni domowej z rodzicielstwem - znalezienie wówczas chwili dla siebie wydaje się niemożliwe. Wiele siłowni uruchamia z tego powodu kąciki zabaw dla dzieci, ale przeważnie nie oferują one zbyt wielu atrakcji lub zapewniają wątpliwej jakości opiekę nad dziećmi w czasie zabiegów lub treningu.


Tymczasem, profesjonalny salon SPA dla dzieci daje wyjątkową okazję do pogodzenia przyjemnego z pożytecznym. Mama lub tata (panowie coraz częściej odwiedzają SPA) lub oboje, korzystają z zabiegu pielęgnacyjnego bądź masażu, a tuż obok ich pociecha doświadcza przedniej zabawy np. w trakcie masażu czekoladą albo malowania paznokci w kolorach tęczy.

"W naszej ofercie przygotowaliśmy 6 zabiegów specjalnie dla dzieci, m.in. delikatne masaże twarzy, główki, pleców, maseczki algowe" - mówi Dorota Stańczak, menedżer Tuan Day SPA. - "Dla dziecka każdy z tych zabiegów będzie ciekawym przeżyciem, które dodatkowo wzmocni więź z rodzicem, bo nic nie sprawia tyle radości, co wspólne zajęcia."

Trudno jednoznacznie powiedzieć czy mamy do czynienia z szerszym trendem w zakresie tworzenia nowych usług, dopasowywanie grafiku do potrzeb rodzinnych itp., warto jednak docenić tego rodzaju podejście, ponieważ dzięki niemu pielęgnacja zdrowia oraz urody staje się dla wielu osób bardziej dostępna.

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.