Polecamy książkę

zmierzch tudorow

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

June 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Efekt push-up dla biustu i pośladków!

Lato sprzyja eksponowaniu różnych części ciała, szczególnie pośladków i biustu. Niestety, bardzo często daleko im do wymarzonego kształtu. Szybki lifting (bez użycia skalpela!) w Chic SPA zapewni nam fantastyczny efekt push-up.

chic spa 1


Lifting pośladków Focus RF

W trakcie godzinnego zabiegu za pomocą głowicy emitującej fale radiowe podgrzewa się  włókna kolagenowe w skórze do 40-45 stopni Celsjusza, stymulując je do napięcia
i odbudowy, co powoduje lifting i zagęszczenie skóry (dzięki podgrzaniu włókna skracają się przez co skóra się naciąga). Działanie fali radiowej sprawia, że możemy usunąć nadmiar luźnej skóry, wymodelować pośladki i zredukować cellulit. Jest to idealna metoda dla osób z nadmiarem luźnej tkanki, które chcą odwrócić proces grawitacji i nieinwazyjnie osiągnąć efekt liftingu pośladków. Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu! Zalecana seria od 5 do 10 zabiegów. Cena: 400 zł.

Lifting biustu DMK

To innowacyjny, godzinny zabieg oparty o skuteczność enzymów. Specjalne maski enzymatyczne nakładane są kolejno na skórę powodują głęboki efekt plazmatyczny. Stymulują przepływ krwy, fundują skórze prawdziwą terapię tlenową. Lifting DMK za pomocą protein RNA, kwasu rybonukleinowego, Lizyny i Proliny posiada zdolność przenikania, naciągania skóry i mięśni biustu. Skutecznie, niczym maszyna stymuluje mięśnie i odnowę kolagenu. Działa głęboko - na poziomie komórek! W trakcie zabiegu dochodzi do wymiany jonowej w skórze powodując reakcję tzw. „odwróconej osmozy” czyli  uwalniania komórki od gazów, zanieczyszczeń i wolnych rodników. Za sprawą tego usuwa ze skóry duże ilości toksyn skutecznie ją oczyszczając i dotleniając. Maska enzymatyczna stabilizuje błonę komórkową, stymuluje włókna kolagenowe i elastylowe, działa na przyczepy mięśniowe, w sposób naturalny odbudowuje zwiotczałe mięśnie i drenuje układ limfatyczny. Daje spektakularny efekt napięcia i odmłodzenia skóry biustu. To idealna metoda nie tylko w sezonie letnim ale także dla kobiet, których skóra biustu stała się wiotka i cienka, po zakończeniu karmienia piersią lub tych, których skóra obciążona jest dużym rozmiarem biustu. Zalecana seria od 5 do 10 zabiegów. Cena: 500 zł


Uroda jest jak brylant. Szlifujemy ją z jubilerską precyzją…

CHIC SPA
Klinika nieinwazyjnej kosmetologii i medycyny estetycznej
ul. Żelazna 59, Warszawa


www.chicspa.pl

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.