Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

January 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Uzdrowiska, SPA & Wellness

Konstancińskie EVA Park Life&Spa

Na terenie EVA Park poza częścią hotelową znajduje się wyjątkowa strefa Wellness&Spa z jedynym na Mazowszu basenem solankowym, zasilanym bezpośrednio z naturalnego źródła solanki wydobywanej z własnego ujęcia z głębokości 1750 m.

EVA PARK 1

Dodatkowo obiekt posiada nowocześnie wyposażone gabinety do odnowy biologicznej, sale konferencyjne i restaurację. Goście mogą korzystać z centrum modelowania sylwetki oraz szerokiego pakietu usług z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała.

Czytaj więcej...

Cottonina Villa & Mineral SPA

Cottonina Villa & Mineral SPA Resort to idealne miejsce dla osób, które oczekują różnorodnych atrakcji i w różny sposób podchodzą do słowa relaks. 

cottonina widok

Hotel znajduje się w sercu Gór Izerskich, w uzdrowiskowej miejscowości Świeradów-Zdrój. Tutaj można odnowić swoje siły witalne poprzez połączenie pielęgnacyjnych zabiegów SPA z aktywnym wypoczynkiem w górach.

Czytaj więcej...

Intraject - Pożegnaj rozstępy już po 1 zabiegu!

CHIC INTRAJECTTo prawdziwa rewolucja - światowa nowość dostępna w klinice Chic! O czym mowa? O innowacyjnej technologii plazmy azotowej. Dzięki niej już po jednym zabiegu możesz na zawsze pożegnać niechciane rozstępy! Co więcej Intraject skutecznie usuwa ich każdy rodzaj - zarówno te świeżo powstałe jak i te kilkuletnie rozstępy, na które myślałaś, że jesteś już na zawsze skazana!

Kolejną zaletą tego innowacyjnego rozwiązania jest fakt, że zabieg można wykonywać także latem. Jeśli więc zimą nie zdążyłyśmy zadbać o idealne ciało - nic straconego! Całoroczna dostępność tej metody, natychmiastowe działanie oraz niezwykle głęboka przebudowa skóry sprawiają, że zabieg jest niezwykle atrakcyjną alternatywą dla znanego nam lasera. Od dziś jedyną pamiątką po ciąży czy odchudzaniu będzie zgrabne i jędrne ciało!

Sama technologia plazmy azotowej także jest czymś niezwykle innowacyjnym. Azot zostaje poddawany radiofrekwencji o bardzo dużej częstotliwości, ona zaś w połączeniu z gazem - azotem - wytwarza plazmę, czyli używaną podczas zabiegów energię. Plazmę azotową wyróżnia to, że taki rodzaj energii w przeciwieństwie do laserów, nie potrzebuje chromoforów (czyli w zależności od rodzaju zabiegu, wybranych struktur skóry), a jej przekazywanie odbywa się poprzez wodę w skórze. Ponad to podczas zabiegu skóra nie jest naświetlona energią laserowa, która znacznie wzmaga jej czułość na światło.

Czytaj więcej...

Luksusowa linia anti-aging marki BABOR ReVersive

Odwiedziny w Instytucie Kosmetycznym BABORa to wyjątkowe przeżycie. Tu możesz odetchnąć, odprężyć się, odzyskać energię, a równocześnie poczujesz, jak wartościowe składniki oraz efektywne techniki zabiegów pielęgnują Twoją skórę, odkrywają i budzą na nowo jej piękno.

babor 1

Dzięki profesjonalnie przeprowadzonej analizie stanu Twojej skóry, dowiesz się, jakie zabiegi i produkty pielęgnacyjne będą dla Ciebie najlepsze.

Czytaj więcej...

KIDs SPA w Piasecznie

Ośrodek sportowy i SPA w Piasecznie uruchomił ofertę SPA przygotowaną specjalnie z myślą o dzieciach. Krok ten ma być ukłonem w stronę rodziców oraz całych rodzin, którym trudno znaleźć czas na rekreację oraz wypoczynek, potwierdza też familijny trend w branży fitness.

kids spa


Firmy, proponujące usługi sportowe oraz zabiegi SPA starają się dotrzeć do klienta na różne sposoby - niektóre z nich stawiają na akcent familijny, tworząc ofertę, z której wspólnie mogą skorzystać wszyscy bez względu na wiek. Dobrym przykładem są tu, wciąż nieliczne w Polsce, SPA dla dzieci. Wraz z początkiem roku takie miejsce powstało w Piasecznie, gdzie okoliczni rodzice mogą wybrać się razem z dziećmi do Tuan KID’s SPA.

Czytaj więcej...

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.