Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

January 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Rowery

Różnice i podobieństwa. Uniwersalne rowery turystyczne oraz miejskie

Dojazd na rowerze do pracy, a także regularne krótsze lub dłuższe wycieczki rowerowe to nie tylko kwestia mody na zdrowy styl życia. To przede wszystkim spora oszczędność kosztów i czasu, szczególnie w przetłoczonych miastach, ale i poprawa własnego samopoczucia.

kross 2

Rower miejski wykorzystywany jest przede wszystkim do codziennych dojazdów do pracy, a sporadycznie do krótkich wycieczek poza miasto. Na pierwszy rzut oka nie ma wielkiego znaczenia, czy będzie to stary, kilkunastoletni pojazd ściągnięty ze strychu czy też nowoczesny, zbudowany w zgodzie z aktualnymi trendami. Ma być wygodny, prosty w obsłudze i funkcjonalny.

Czytaj więcej...

Nowe platformy rowerowe Whispbar

Na polskim rynku pojawiły się nowe platformy rowerowe Whispbar - montowane na haku holowniczym bagażniki do przewozu rowerów samochodem. Jak wskazuje producent, zastosowano w nich m.in. nowatorskie systemy montażu.

taurus 1

Platformy pozwalają na przewóz 2-3 jednośladów, a dzięki specjalnej przystawce można transportować o jeden rower więcej.

Czytaj więcej...

Rowery trailowe speedfox trailcrew

W przyszłym roku szwajcarska firma BMC wprowadzi na rynek nową serię rowerów górskich (trailowych) speedfox trailcrew. Modele ze skokiem 150 mm oparto na kołach 650B (27,5”). Nowa seria ma być - nastawionym w większym stopniu na "jazdę rozrywkową" - uzupełnieniem dla oferty rowerów górskich BMC.

rowery trailowe

"Legendarna wydajność trailowej serii speedfox nabiera trochę dzikości. Nowa wersja trailcrew przynosi amortyzację o skoku 150 mm z przodu i z tyłu, a do tego dochodzi swego rodzaju figlarność kół 650B. W efekcie rodzina speedfox będzie jeszcze bardziej imponująca" - przekonuje szwajcarski producent.

Czytaj więcej...

Rowery crossowe marki Kreidler - Kolekcja 2016

W tegorocznej kolekcji rowerów marki Kreidler można znaleźć 9 modeli crossowych. Nowe propozycje to odświeżone i udoskonalone serie Small Blind, Stack oraz Mustang. 

Kreidler

Większość z nich oparto na kołach o rozmiarze 28”, chociaż część Mustangów wyposażono w koła nieco mniejsze (26”). Jak informuje producent, wszystkie ramy wykonano z dobrej jakości aluminium (stop 6061).

Czytaj więcej...

Stwórz historię polskiego triathlonu! Ruszyły zapisy na poznańskie Mistrzostwa Europy

Poznań stolicą polskiego triathlonu! Do stolicy Wielkopolski ponownie przyjadą najlepsi europejscy sportowcy. Po piłkarzach, koszykarzach, kajakarzach i wioślarzach przyszedł czas na triathlonistów.

etu challenge poznan

W 2016 roku w ramach jednej z największych imprez triathlonowych w Europie Wschodniej zostaną rozegrane oficjalne Mistrzostwa Europy ETU w triathlonie na dystansie długim (ETU1). Jednakże w odróżnieniu do innych imprez mistrzowskich, w Poznaniu o najwyższe laury będą mogli walczyć również amatorzy. Zapisy już ruszyły!

Czytaj więcej...

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.