Polecamy książkę

zmierzch tudorow

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

June 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Sposób na zimową aktywność - sport i rekreacja w Aquaparku Granit w Strzelinie

nurekW chłodne dni większość z nas spędza czas leniuchując w domu, usprawiedliwiając brak aktywności fizycznej ujemnymi temperaturami panującym na zewnątrz. Tymczasem, chcąc uprawiać sport zimą, wcale nie musimy być zależni od aury pogodowej.

Regularne wizyty na basenie dadzą nam możliwość utrzymania kondycji, nawet podczas najzimniejszej pory roku. Aquapark Granit w Strzelinie przygotował na zimowy sezon specjalne atrakcje i zniżki, dzięki czemu będziemy mogli z korzyścią dla zdrowia, aktywnie i przyjemnie wykorzystać wolny czas.
Dla amatorów wodnych wrażeń

Od niedawna w Aquaparku Granit dostępne są kursy nurkowania, dla 3 grup wiekowych: Kurs Scuba Rangers (8-10 lat), Junior Open Water Diver (11-15 lat), oraz Open Water Diver (od 16 lat + dorośli). Zajęcia prowadzi licencjonowany płetwonurek Maciej Lenartowicz. Podczas kursu uczestnicy zdobywają teoretyczną i praktyczną wiedzę, z zakresu obsługi sprzętu, jego działania oraz podstawowych zasad bezpieczeństwa pod wodą. Kurs kończy się praktycznym egzaminem na otwartych wodach i uzyskaniem międzynarodowej licencji federacji SSI, rozpoznawalnej na całym świecie. Aby zachęcić do uczestnictwa w tych nietypowych zajęciach, Aquapark kilkakrotnie organizował specjalne, pokazowe lekcje nurkowania, podczas których wszyscy miłośnicy ekstremalnych wrażeń mogli przetestować sprzęt, poznać tajniki tego podwodnego sportu i zapisać się na zajęcia.
Cennik, promocje i grafiki zajęć dostępne na stronie internetowej: www.aquaparkstrzelin.pl, telefonicznie: 71-79-02-630 lub na miejscu, w kasie Aquaparku.

Aquapark Granit to kompleks sportowo-rekreacyjny, który na terenie Gminy Strzelin działa od lipca 2011 roku. W obiekcie znaleźć możemy zespół basenów rekreacyjnych, basen sportowy oraz brodzik dla dzieci. Dodatkowo ofertę wzbogaca sauna fińska i parowa, zjeżdżalnia rynnowa o długości 72m, a także zespół hydroterapii. Całość dopełnia oszklona kawiarnia, ·znajdująca się na górnym poziomie, z której można obserwować osoby przebywające na basenie sportowym i rekreacyjnym.W budynku Aquaparku umiejscowiona jest także sala konferencyjno - bilardowa oraz pomieszczenia biurowe. Zgodnie z planem obiekt kompleksowo został przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

AQUAPARK GRANIT
ul. gen. Leopolda Okulickiego 10
57-100 Strzelin
tel. 71 790 26 30 wew. 100
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.