Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

January 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Narty i snowboard

Najważniejsze zasady obowiązujące na stoku

Sezon białego szaleństwa w pełni. Narty i snowboard to dyscypliny, które z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Badania wskazują, że aż 95% Polaków deklarujących zimową aktywność sportową, podczas urlopu wybiera wypoczynek w górach. Jest to szczególny czas, kiedy należy mieć na uwadze własne bezpieczeństwo i zdrowie.

narty

Urlop, zakwaterowanie, sprzęt, ubrania termiczne - przygotowania do wyjazdu to długa lista spraw do załatwienia. W pędzie przygotowań do upragnionego zimowego, aktywnego wypoczynku, trzeba skupić się też na najważniejszym - własnym zdrowiu i bezpieczeństwie. O czym warto pamiętać?

Czytaj więcej...

Przygotowania do zimowego wyjazdu. Czas start!

Jeśli wybierasz się na zimowy wypoczynek, wyjazd na narty lub snowboard, oczywistym jest zapakowanie do bagażu produktów dedykowanych na stok.

decathlon zima

Ciepłe ubrania, sprzęty to podstawa, ale warto też wziąć pod uwagę kosmetyki, które pozwolą Twojej skórze przetrwać mróz, wiatr i słońce. Niezbędne będą także podręczne akcesoria, dzięki którym będziesz gotowa na każdą sytuację w czasie wypoczynku.

Czytaj więcej...

Białe szaleństwo, czyli aktywna zima

Myli się ten, kto uważa, że zima nie sprzyja uprawianiu sportów. Pięć stopni mrozu, słońce, ośnieżony stok, oblodzony górski szczyt lub zamarznięte jezioro - idealne warunki na aktywny weekend, niezapomniany wyjazd w gronie znajomych. Ekstremalne czy nie, wszystkie zimowe wyprawy warto uwiecznić.

6Midland

 

Czytaj więcej...

Elementarz narciarza... czyli co każdy miłośnik nart powinien wiedzieć

high-performance_11l12_36x2Narty, jakie są  każdy widzi - przynajmniej tak mogłoby się  wydawać. Czy wiecie jednak, że istnieją  cztery rodzaje nart, których modele diametralnie różnią się od siebie? Promień skrętu, taliowanie czy sztywność powinna być dostosowana do umiejętności narciarza i warunków na stoku. Jak właściwie dobrać narty?

Poniższy elementarz, to garść praktycznych  informacji, dzięki którym początkującemu narciarzowi łatwiej będzie wejść w świat zaawansowanych technologii narciarskich.


Czytaj więcej...

Moc atrakcji w Szczyrku

Szczyrk CasamundoFani narciarstwa znajdą w Szczyrku blisko 40 km tras narciarskich. Dla narciarzy i snowboardzistów jest tu ponad 30 tras zjazdowych o różnym stopniu trudności wytyczonych na zboczach Skrzycznego, Malinowa, Beskidu i innych gór otaczających miasteczko. Dodatkowo, część stoków jest oświetlona, więc osoby spragnione jazdy na śniegu mogą wydłużyć czas swojej aktywności i szusować do późnych godzin.

Czytaj więcej...

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.