Polecamy książkę

zmierzch tudorow

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

May 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Akademia Bezpiecznego Kitesurfera

P7150291Kitesurfing, jest coraz popularniejszym sposobem na dobrą zabawę, gwarantującym mnóstwo pozytywnych emocji i wrażeń. Jednak, jak każdy sport ekstremalny niesie ze sobą dużo zagrożeń. Uprawianie tej dyscypliny wymaga sporych umiejętności i przestrzegania zasad bezpieczeństwa.
Bezpieczeństwo podczas uprawiania sportów ekstremalnych, do których zaliczamy m.in. kitesurfing jest zarówno dla Locatelo.com, jak i dla szkoły KiteZone wspólnym mianownikiem. W celu wspólnego promowania bezpieczeństwa na wodzie, Locatelo.com oraz szkoła Kite Zone stworzyły Akademię Bezpiecznego Kitesurfera. W ramach wspólnej inicjatywy wszyscy zainteresowani nauką bezpiecznego kitesurfingu będą mogli odwiedzić Szkołę Kite Zone i poznać tajniki właściwego latania nad wodą.

Jak ostrzegają instruktorzy szkoły Kite Zone: "Bez odpowiedniego kursu prowadzonego przez zawodowca oraz zaopatrzenia się w rozwiązania poprawiającego nasze bezpieczeństwo, nie należy ryzykować latania na własną rękę." Dlatego szkoleniowcy kitesurfingu wykorzystują podczas kursów oraz instruktaży system Locatelo.com dedykowany aktywnym. Rozwiązanie zaspokaja dwie podstawowe funkcjonalności przydatne na wodzie czyli określenie lokalizacji oraz powiadomienie w niebezpieczeństwie.
"Locatelo.com stwarza szerokie spectrum możliwości jego zastosowań. Może zostać wykorzystane przez amatorów sportów ekstremalnych lub sportów, w których informacja, gdzie aktualnie się znajdujemy jest ważna dla naszego bezpieczeństwa" - mówi Krzysztof Grzegorczyk, Prezes Locatelo.com sp. z o.o.
System oprócz celów stricte ratunkowych zwiększa świadomość osób uprawiających sporty wodne w temacie niebezpieczeństw, jakie czekają na wodzie.
"Dotychczas nie stworzono systemu, który w pewny i zintegrowany sposób czuwałby nad bezpieczeństwem pływających. Dlatego też system Locatelo.com jest absolutną rewolucją. Mogliśmy docenić niezawodność jego działania, precyzję i prostotę funkcjonowania! Każdy z nas - zawodników, instruktorów i właścicieli szkółek, docenił sens i istotę systemu Locatelo.com " - mówi Piotr Syc - Instruktor szkoły Kite-Zone.
W sezonie 2010 do dyspozycji klientów szkoły Kite Zone będą lokalizatory osobiste marki Laipack. Każdy, kto będzie zainteresowany możliwościami urządzenia, będzie mógł przetestować je na wodzie oraz dowiedzieć się wszystkiego na jego temat od instruktorów.
Woda jest żywiołem, warto o tym pamiętać.
Wszelkie informacje dotyczące Akademii Bezpiecznego Kitesurfera znajdziecie na stronach:
www.kitesurf.pl / www.aktywni.locatelo.com
***

Szkoła Kite Zone
Szkoła kitesurfingu KiteZone istnieje na rynku od 1999 roku i była pierwszą szkołą kitesurfingu w kraju. Przez pierwszy rok funkcjonowała pod nazwą "LOOP KITEBOARDING CLUB" Szkoła znajduje się na Półwyspie Helskim na kempingu Chałupy III.
Szkoła kitesurfingu "KITEZONE"
Sklep SurfShopa "Billabong"
84-120 Władysławowo ul. Starowiejska
Kemping Chałupy 3
Locatelo.com Sp. z o.o.
Spółka Locatelo.com powstała 18 lutego 2009 roku. Firma oferuje kompleksowy system lokalizacji personalnej. Zespół Locatelo.com tworzą ludzie, mający doświadczenie w dziedzinie najnowszych technologii. Firma zajmuje się opracowywaniem technologii i usług, które mogą pomóc klientom indywidualnym w rozwiązywaniu problemów związanych z zaspokojeniem potrzeby bezpieczeństwa. Celem nadrzędnym firmy jest wprowadzenie jak największych ułatwień, aby zwysokozaawansowanej technologii mógł skorzystać każdy użytkownik w codziennych sytuacjach. Działanie systemu Locatelo.com sprawdzone zostało sprawdzone przez grupy ratownicze m.in. Sopocki WOPR.
© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.