Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

July 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup turniejem I kategorii!

Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to najbardziej prestiżowe wydarzenie wśród imprez organizowanych w Polsce  wyłącznie dla Pań i jedno z najbardziej znaczących w tej części Europy. W tym roku golfistki już po raz ósmy spotkają się na tym międzynarodowym turnieju. Zawody odbędą się już za tydzień - 9 i 10 czerwca na polu golfowym Sand Valley Golf & Country Club w Pasłęku.

eris golf statuetka


O wysokiej randze wydarzenia świadczy również fakt, że ósmy Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup decyzją Zarządu Polskiego Związku Golfa otrzymał status I kategorii w rankingu turniejów PZG! Dzięki temu zawodniczki startujące w turnieju mogą uzyskać większą liczbę punktów w rankingu ogólnym.

Rywalizacja zapowiada się wspaniale. Już w tej chwili zgłoszonych jest ponad 80 uczestniczek, w tym silna grupa Pań z Finlandii, a liczba ta cały czas rośnie! Wszystkie Panie, które chcą spróbować swoich sił w turnieju i spędzić czas w znakomitej atmosferze, mogą zgłaszać swój udział przez stronę www.DrIrenaErisGolf.com.

Poza właściwym turniejem zawodniczki wezmą udział w dodatkowych konkursach, takich jak Longest Drive czy Nearest to the Pin z wyjątkowo luksusowymi i kobiecymi nagrodami. Dla początkujących odbędzie się Akademia Golfa, podczas której Panie zapoznają się z etykietą oraz regułami gry w golfa.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup będzie Martyna Mierzwa - pierwsza polska golfistka, która stara się o start na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Zawodniczka, która decyzję o przejściu na zawodowstwo podjęła rok temu, po zdobyciu swojego czwartego mistrzowskiego tytułu w Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup, tym razem w zawodach wystąpi w nowej roli. W specjalnym konkursie Longest Drive, rozgrywanym podczas turnieju, do wygrania będzie 9-dołkowa runda razem z golfistką na polu Toya G&CC, gdzie na co dzień trenuje.

Wyjątkowe wydarzenie, wyjątkowi partnerzy

Z racji na związek turnieju z luksusową marką kosmetyczną, Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup to nie tylko rywalizacja sportowa, lecz także czas na relaks i odkrywanie piękna w Kosmetycznym Instytucie i pięciogwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.
W tegorocznym turnieju Panie będą walczyły o eleganckie puchary wykonane przez firmę YES. Marka przygotowała także nagrodę specjalną - srebrną bransoletkę Empire z perłami i kryształami Swarovskiego. Włoska marka golfowa Chervo, ufundowała dla wszystkich uczestniczek stylowe i jednocześnie komfortowe koszulki polo, dzięki czemu każda z Pań poczuje się wyjątkowo. Fundatorem głównej nagrody tradycyjnie jest Deutsche Bank, który angażuje się w renomowane wydarzenia golfowe zarówno w Europie, jak i na świecie. Do grona partnerów turnieju w tym roku dołączyła także szwajcarska manufaktura TAG Heuer, projektant unikalnego zegarka Golf Watch, znany z luksusowych inwestycji warszawski deweloper Marvipol Development oraz Audi Rowiński - Wajdemajer.

Po rywalizacji na polu golfowym uczestniczki turnieju będą mogły zrelaksować się przy lampce wybornego francuskiego szampana Perrier - Jouët, członka francuskiego stowarzyszenia marek luksusowych Comité Colbert, do którego od 2012 r. należy również Dr Irena Eris. Co więcej, w dodatkowym konkursie zorganizowanym tuż po turnieju, Panie będą mogły zawalczyć  o nagrodę specjalną - 6-litrową butelkę Belle Epoque, unikatowy egzemplarz w Polsce.

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.