Polecamy książkę

SOMEBODY TO LOVE

Sephora Beauty Lab

SEPHORA BL

Kalendarium

January 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Golf

Swobodnie i modnie... na polu golfowym

Golf nie jest zwykłym sportem. To przestrzeganie zasad, etykieta i potężna dawka emocji. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to nudna i wolna dyscyplina. Nie dajmy się jednak zwieść pozorom! Golf to ogromne umiejętności i precyzja.

eris golf moda

To talent  uderzenia na odległość 200 metrów i więcej, wytrwałość, cierpliwość,  trening mentalny, a przede wszystkim relaks i możliwość spędzania czasu ze znajomymi, przyjaciółmi oraz rodziną podczas doskonałej zabawy. Z roku na rok widać jak wśród Pań rośnie zainteresowanie tą dyscypliną sportu.

Czytaj więcej...

9. edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup - Podsumowanie

Dobiegła końca IX edycja Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup - jednego z największych i najbardziej prestiżowych kobiecych turniejów w tej części Europy. Obsada była międzynarodowa. Przez dwa dni ponad sto pań z różnych zakątków świata rywalizowało o pierwsze miejsce.

Eris Golf Korus

Triumfatorką okazała się Julia Korus. Główną nagrodę dla laureatki ufundował Deutsche Bank. Tegoroczny turniej należał zdecydowanie do juniorek, które zajęły wszystkie miejsca na podium.

Czytaj więcej...

Dr Irena Eris zaprasza na IX edycję turnieju Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup

Już po raz IX rozpoczęły się zapisy na jeden z najbardziej cenionych w tej części Europy, międzynarodowy turniej golfa - Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup. Sportowa rywalizacja odbędzie się w dniach 18-19 maja, na polu golfowym Sand Valley G&CC, nieopodal Wzgórz Dylewskich.

eris golf 2015

Dr Irena Eris zaprasza do udziału w turnieju wszystkie Panie, zarówno doświadczone w grze w golfa, jak również te, które pragną po raz pierwszy spróbować swoich sił w tej wyjątkowej dyscyplinie sportu. Liczba miejsc ograniczona!

Czytaj więcej...

Rośnie popularność golfa w Polsce!

Ponad sto pań zgłosiło swój udział w IX edycji wyjątkowego turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. Do tej pory żaden kobiecy turniej golfa w Polsce nie cieszył się tak dużym zainteresowaniem.

eris golf

Dziewięć lat temu, kiedy startowała pierwsza edycja turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup, trudno było szukać w polskich mediach informacji o tej eleganckiej dyscyplinie sportu. Dzisiaj sytuacja się zmieniła. 

Czytaj więcej...

Jak wydłużyć życie o 5 lat?

Schudnę, będę więcej ćwiczył i zdrowiej żył - to jedne z najpopularniejszych postanowień noworocznych… Jak to osiągnąć, dodatkowo  wydłużając życie nawet o 5 lat? Naukowcy z Karolinska Instituten ustalili, że częstotliwość zgonów u graczy w golfa jest o 40% niższa u innych osób w tym samym wieku, tej samej płci i o podobnym statusie socjoekonomicznym…

golf fit

Z grą w golfa wiążą się same korzyści dla zdrowia. Oprócz oczywistych zalet, jakie niesie za sobą aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, warto poznać również inne aspekty prozdrowotne towarzyszące tej dyscyplinie. A przygotowania do startu sezonu golfowego na wiosnę, warto rozpocząć już dziś!

Czytaj więcej...

© 2009-2014 Wypoczynet.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie stron internetowych netsites.pl
Opublikowane na stronach Wypoczynet.pl informacje oraz ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.